REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe zmagania i pierwsze miłości. Millie Bobby Brown zdradza tajemnice 3. sezonu Stranger Things

Co jakiś czas ekipa Stranger Things zdradza kilka informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać w następnym sezonie serialu. Tym razem co nieco na temat samego charakteru serii opowiedziała serialowa Eleven i jej kolega Will Byers.

23.05.2018
19:16
stranger things dzieciaki
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery serialu Stranger Things.

Fabuła 3. sezonu Stranger Things wciąż pozostaje tajemnicą, którą poznamy prawdopodobnie dopiero wraz z chwilą premiery nowych epizodów. Choć wiemy już co nieco na temat wydarzeń z następnych odcinków, to większość doniesień powoduje jedynie domysły i spekulacje fanów. Ostatnio na temat kolejnej serii wypowiedzieli się Millie Bobby Brown i Noah Schnapp, czyli serialowi Eleven i Will Byers.

Aktorzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na niedawnym panelu poświęconym Stranger Things.

Ze słów Schnappa wynika, że 3. sezon serialu będzie połączeniem dość żartobliwej atmosfery 1. serii i mroczniejszego klimatu 2. odsłony. Z kolei Brown w rozmowie z Variety przyznała, że twórcy przygotowali dla jej bohaterki świetną linię fabularną. Aktorka wyznała, że na ekranie zobaczymy dorastającą Eleven, która będzie musiała zrozumieć na czym polega bycie normalną nastolatką.
Stranger Things 3

Jej wypowiedź zwiastuje, że Stranger Things może przybrać nieco inną formę.

Nie spodziewam się drastycznych zmian w postaci zrobienia z serialu drugiego Riverdale czy Kochanych kłopotów, ale wiadomo, że bohaterowie z czasem muszą dojrzewać. Pewne zmiany w ich charakterach oglądaliśmy już w ostatnim sezonie, gdzie choćby chłopcy byli bardziej zainteresowani dziewczynami. Eleven poczyniła duże postępy w adaptowaniu się do normalnego świata, ale to nie koniec jej zmagań. Teraz może być jej jeszcze ciężej, co znów może przejawiać się w nadużyciach jej zdolności.

REKLAMA

Jednym z elementów normalności Eleven ma być fakt, że będzie umawiać się z Mikiem. Nie będzie to jedyna serialowa para, bo spotykać się będą również Max i Lucas. Z wcześniejszych doniesień wiemy, że 3. sezon nie będzie już tak skupiony na Willu, który w poprzednich odsłonach naprawdę nie miał lekko. Tym razem scenarzyści dadzą odpocząć chłopcu i skierują uwagę tajemniczych sił na pozostałe postaci. Zobaczymy także więcej scen z udziałem Steve’a. Twórcy zapowiedzieli również pojawienie się nowego potwora.

Na ekranowe potwierdzenie wszystkich tych informacji przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Stranger Things mają powrócić w 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA