REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Reżyser Stranger Things zdradza nowe szczegóły na temat 3. sezonu serialu

Tuż po zakończeniu drugiego sezonu Stranger Things, fani serialu od razu zaczęli zastanawiać się, czy doczekają się jego kontynuacji. Wiemy już, że twórcy rozpoczęli prace nad popularną produkcją, która prawdopodobnie ukaże się w przyszłym roku. Reżyser Shawn Levy zdradził w jednym z wywiadów, że 3. sezon serialu odejdzie nieco od znanych nam wątków.  

23.01.2018
21:51
Znamy nowe fakty dotyczące 3. sezonu Stranger Things Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec ubiegłego roku Netflix potwierdził spekulacje na temat tego, że Stranger Things doczeka się kolejnej serii. W związku z tym, fani produkcji zaczęli zastanawiać się nad koncepcją nowych epizodów, jednak bracia Duffer skrzętnie ukrywali jakiekolwiek informacje na temat 3. sezonu. Dzięki wywiadowi, jakiego udzielił Glamour Shawn Levy, możemy poznać nieco więcej szczegółów o perypetiach mieszkańców Hawkins.

Stranger Things 3 – co nowego wiemy o produkcji?

Jak wspominaliśmy, twórcy serialu mają zamiar zmienić czas rozgrywającej się akcji i przenieść bohaterów do 1985 roku. Po zamknięciu laboratorium i zmierzeniu się z groźnym potworem w miasteczku zapanuje względny spokój. Eleven będzie mogła uczęszczać wraz ze swoimi przyjaciółmi do szkoły, możliwe również, że pojawi się wątek miłosny między Joyce i Hopperem.

Shawn Levy zdradził również, że trzecia część serialu odejdzie nieco od wątku Willa i odstawi go na boczny tor. Według twórcy młody bohater zbyt wiele nacierpiał się w poprzednich sezonach, więc jego kolejne problemy mogłyby znużyć odbiorców.

Damy Willowi chwilę przerwy. Nie będziemy kolejny raz wystawiać go na piekło, które zgotowaliśmy mu przez dwa pierwsze sezony. Owszem, bohater będzie musiał sprostać pewnym kwestiom, natomiast na pewno nie znajdzie się ponownie w tak trudnej sytuacji – podkreślał Levy.

Ponadto twórca odniósł się również do licznych spekulacji snutych przez fanów serialu. Widzowie niejednokrotnie zastanawiali się, czy Dustin i szeryf Hopper będą musieli zmierzyć się z jakimkolwiek cierpieniem spowodowanym cząsteczkami, którymi zostali pokryci w ostatnim sezonie. Levy, w znanym sobie stylu, udzielił wymijającej odpowiedzi, zdradzając przy okazji, że w trzeciej serii pojawi się inny potwór. Wiadomość tym bardziej podsyca naszą ciekawość.

Można zakładać, że coś się stanie. Ale prawdopodobnie będziecie wtedy w błędzie. Będziemy walczyć z nowymi siłami zła – dodał reżyser.

Twórcy zapewniają, że już teraz znają dokładne losy każdej występującej w serialu postaci.

Nowy sezon, podobnie jak poprzednie, będzie liczył ok. 8-9 odcinków. Liczba epizodów będzie podyktowana ilością historii, które nas ekscytują. Już teraz wiemy, co w trzeciej serii przydarzy się poszczególnym bohaterom - zdradził reżyser.

Reżyser potwierdził również doniesienia związane z bliską relacją Dustina i Steve'a. Do wątku chłopaków odniósł się także Gaten Matarazzo, wcielający się w postać Dustina, twierdząc, że chciałby zobaczyć jeszcze większą przyjaźń między bohaterami, która zrodziła się już w drugim sezonie. Kolejna seria może zatem rozbudować wątek skupiający się na wspólnych przygodach bohaterów.

Fani Stranger Things wciąż snują wizje związane z kolejnymi epizodami.

REKLAMA

W internecie trwają zażarte dyskusje dotyczące rozwinięcia niedokończonych wątków. Widzowie rozważają kontynuacje kwestii związanej z Łupieżcą Umysłów. Podejrzewają również, że w trzeciej odsłonie powróci siostra Eleven – Ósemka, która może nieźle namieszać, chcąc zemścić się na młodej bohaterce. Możliwe też, że bracia Duffer przybliżą losy tajemniczego rodzeństwa – Max i Billy'ego.

Wciąż nie jest znana dokłada data premiery trzeciego sezonu Stranger Things. Produkcja prawdopodobnie pojawi się w Netfliksie w połowie 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA