REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Zobaczcie pierwszą zapowiedź 4. sezonu „Stranger Things”, która jest straszna z jednego powodu

Netflix opublikował właśnie pierwszą zapowiedź 4. sezonu „Stranger Things”. Przy okazji gigant VOD ogłosił, że podpisał umowę na wieloletnią współpracę z twórcami serialu, braćmi Duffer. Ma ona obejmować tworzenie w przyszłości wspólnych produkcji.

30.09.2019
18:27
stranger things 4 sezon
REKLAMA
REKLAMA

„Stranger Things” to bez dwóch zdań jeden z największych hitów Netfliksa i serial, który ma szansę być jednym z najdłuższych Originalsów. Do tej pory nakręcono trzy serie tytułu, a na horyzoncie jest już czwarta – właśnie dostaliśmy pierwszą zapowiedź nowego sezonu. Ta jest straszna z co najmniej jednego powodu – niestety, nie daje nam nawet skrawka informacji na temat tego, czego spodziewać możemy się po nowych odcinkach. Sugeruje jednak, że produkcja będzie równie mroczna co w 3. sezonie, który wyraźnie podjął trudniejsze tematy niż dwie poprzednie serie.

Z zajawki 4. sezonu „Stranger Things” dowiadujemy się też, że w nowej serii opuścimy Hawkins.

Ta wiadomość nie powinna dziwić tych, którzy widzieli cały 3. sezon serialu i – przede wszystkim – rozdzierające serce zakończenie. Pytaniem pozostaje, czy jeszcze, choć na chwilę, nasi bohaterowie wrócą na stare śmiecie. Na tego typu informacje musimy zapewne poczekać do okolic premiery, a jej data na razie nie jest jeszcze znana.

Stranger Things 4 – zapowiedź. Zobacz wideo:

Poza publikacją pierwszej zapowiedzi „Stranger Things 4” Netflix ogłosił, że podpisał wieloletnią umowę z braćmi Duffer. Ma ona obejmować wspólne tworzenie produkcji, filmów i seriali, w przyszłości.

Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins! – mówią bracia Duffer.

Czy to oznacza, że czeka nas jeszcze wiele sezonów „Stranger Things”?

REKLAMA

Plotki, które jakiś czas temu obiegły media, dawały nadzieję, że powstanie aż pięć sezonów serialu, a i twórcy wypowiadali się w duchu, który sugerował, iż nie chcą ciągnąć tej historii w nieskończoność. Oczywiście wspomniana umowa zakłada tworzenie we współpracy z Netfliksem innych tytułów, niekoniecznie związanych ze „Stranger Things”. I być może, paradoksalnie, jest ona zwiastunem tego, że samo „Stranger Things” niebawem dobiegnie końca, a bracia Duffer skupią się na innych dziełach dla giganta VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA