REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Lato w Hawkins jest gorące, a Billy nie narzeka na nudę. Netflix pokazał nowy fragment 3. sezonu „Stranger Things”

Pogoda z każdym tygodniem robi się lepsza. To nieuchronny znak, że zbliża się lato, a wraz z nim 3. sezon „Stranger Things”. Netflix właśnie pochwalił się nowym fragmentem, który pokazuje blaski i cienie letniej pracy Billy'ego Hargrove'a. Wszystko wskazuje na to, że lato w Hawkins będzie obfitować w wydarzenia.

21.05.2019
9:23
stranger things sezon 3 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Od premiery poprzedniego sezonu „Stranger Things” minęło już półtora roku. Fani produkcji od dawna wyczekują nowych odcinków, ale na szczęście w międzyczasie nie narzekali na nudę. Wszystko dlatego, że Netflix postanowił wykorzystać w pełni globalny fenomen serialu i wziął się na poważnie za powiększanie jego uniwersum. Dlatego w ostatnim czasie (również w Polsce) zadebiutowały książkowy prequel „Stranger Things. Mroczne umysły” oraz doskonały komiks „Stranger Things. Po Drugiej Stronie”.

A to tylko niektóre z wielu związanych z marką gadżetów, zabawek i gier, które w ostatnim czasie trafiły do sprzedaży. Najważniejszym elementem całej tej układanki nadal jest jednak serial i Netflix raczej o tym nie zapomniał. Dlatego oficjalny kanał firmy na YouTubie zaprezentował właśnie nowy zwiastun.

Filmik zatytułowany „Lato w Hawkins” stawia silny nacisk na nową pracę ulubieńca fanów - Billy'ego.

Już poprzedni trailer zaprezentowany przed dwoma miesiącami kładł silny nacisk na porę roku, w której rozgrywać będzie się najnowszy sezon. Lato nie dla wszystkich będzie jednak czasem wolności od szkolnych obowiązków i zabaw na wolnym powietrzu. Billy Hargrove (Dacre Montgomery) zatrudni się jako ratownik na miejskim basenie, a swoje obowiązki będzie traktować bardzo poważnie. Jego wysportowana sylwetka i zasadnicze podejście do pracy zwrócą uwagę kilku opalających się na basenie pań. Zresztą w przypadku Karen Wheeler (Cara Buono) nie będzie to pierwszy raz.

REKLAMA

Materiał wideo skupia się na komediowym aspekcie „Stranger Things”, ale widzowie nie muszą się obawiać - typowa dla serialu groza również się pojawi. Ma być zresztą w jakiś sposób powiązana właśnie z miejskim basenem. W 3. odcinku zatytułowanym „The Case of the Missing Lifeguard” w niebezpieczeństwie ma się znaleźć mijająca się z Billym współpracownica - Heather. A w poprzednim zwiastunie pokazano, że chłopak też będzie mieć znacznie poważniejsze zmartwienia od zalotów sfrustrowanych sąsiadek i dzieci biegających wokół basenu na jego zmianie.

Nowy sezon „Stranger Things” trafi na platformę Netflix już 4 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA