REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tak prezentują się kostiumy (prawie) wszystkich członków Suicide Squad

Reżyser "Suicide Squad" David Ayer udostępnił na swoim profilu na Twitterze zdjęcie przedstawiające niemal całą obsadę ekipę w filmowych kostiumach. Niestety zabrakło na nim Jareda Leto w roli Jokera.

04.05.2015
10:41
Tak prezentują się kostiumy (prawie) wszystkich członków Suicide Squad
REKLAMA
REKLAMA

Na zdjęciu zaprezentowali się (od lewej): Slipknot - Adam Beach, Kapitan Boomerang - Jai Courtney, Enchantress - Cara Delevingne, Katana - Karen Fukuhara, Rick Flag - Joel Kinnaman, Harley Quinn - Margot Robbie, Will Smith - Deadshot, Killer Croc -Adewale Akinnuoye-Agbaje oraz El Diablo - Jay Hernandez. Nie ma na nim budzącego najwięcej kontrowersji Jokera, którego zagrać ma Jared Leto. Zamiast tego, Ayer udostępnił jeszcze jedno zdjęcie, tym razem przedstawiające Deadshota w pełnym rynsztunku bojowym.

suicide-squad
REKLAMA

Suicide Squad to złożony z superprzestępców znajdujący się na usługach rządu oddział do zadań specjalnych. Jego członkowie gotowi są do podjęcia się zadań zbyt trudnych i niebezpiecznych nawet dla superbohaterów, w zamian licząc na skrócenie swoich wieloletnich wyroków. Premiera filmu "Suicide Squad" zapowiadana jest na 5 sierpnia 2016 roku.

suicide-squad deadshot
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA