REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Fani "Legionu samobójców" napisali petycję, w której żądają... zamknięcia strony Rotten Tomatoes

Widzowie, którym podobał się film "Legion samobójców" twierdzą, że agregowane w serwisie Rotten Tomatoes recenzje są niesprawiedliwe, stronnicze i tendencyjne. W związku z tym domagają się zamknięcia strony. 

04.08.2016
10:04
Fani Suicide Squad domagają się zamknięcia Rotten Tomatoes
REKLAMA
REKLAMA

"Legion samobójców" to kolejne widowisko z filmowego uniwersum DC, które zostało absolutnie zmiażdżone przez krytyków. Być może nawet gorsze niż tragiczny "Batman v Superman". Tymczasem wielu widzom przypadło ono do gustu, a krytyczne opinie uważają oni za niesprawiedliwe. Twierdzą, że recenzje, które zostały zebrane w serwisie Rotten Tomatoes, są tendencyjne i pełne uprzedzeń, a ich autorzy - nierzetelni, a być może nawet przekupieni przez Marvela. W związku z tych stworzyli petycję, domagając się zamknięcia Rotten Tomatoes.

REKLAMA
joker suicide squad 2 class="wp-image-52364"

Strona - ich zdaniem - przestała pełnić swoją rolę i stała się poletkiem do generowania jadu, wycelowanego w filmy DC. Jako taka jest zatem niepotrzebna, mało tego - krzywdząca. Petycja została podpisana przez ponad 17 tysięcy osób. Abdullah Coldwater, twórca petycji, zaznacza, że jest świadom tego, że jego akcja nie przyczyni się do zamknięcia serwisu. Bardziej chodziło mu o to, by zgromadzić społeczność fanów DC i w ten sposób wyrazić swój gniew. W tej chwili w Rotten Tomatoes ocena "Legionu samobójców", obliczona na podstawie recenzji krytyków, wynosi 31% (jeszcze niedawno - poniżej 20%). Czy istotnie jest ona niesprawiedliwa? Przekonamy się niebawem - polska premiera filmu odbędzie się już w piątek, 5 sierpnia. A nasza recenzja już dzisiaj na łamach sPlay.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA