REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

„Super Express” pojechał za grubo. Wykorzystał stare zdjęcie znanego rapera i zrobił z niego Adama O., który chciał zabić księdza

Jeden z najbardziej znanych polskich raperów został niesłusznie zamieszany w sprawę… usiłowania morderstwa. Zdjęcie Sokoła zostało wykorzystane w artykule „Super Expressu” do pokazania Adama O. - mężczyzny, który rzucił się z nożem na księdza. Oj, szykuje się proces.

11.03.2021
9:07
SE wziął stare zdjęcie Sokoła. Użył je w newsie o niedoszłym mordercy
REKLAMA
REKLAMA

W gazecie pojawił się artykuł opisujący wydarzenia sprzed kilku dni. 24-letni Adam O. z Orzysza (woj. warmińsko-mazurskie) przyszedł na plebanię, by ustalić datę ślubu. Było już późno, więc ksiądz odprawił go z kwitkiem. Mężczyzna wkurzył się na duchownego i zaczął grozić mu nożem, po czym uciekł. Został złapany przez policję i na swój ślub będzie teraz czekał za kratami.

Autor artykułu „Super Express” nie miał jednak zdjęcia niedoszłego nożownika, więc wpadł na „genialny” pomysł. Zrobi screena ze starego teledysku WWO Nie bój się zmiany (w którym nawijał właśnie Sokół), bo „pewnie nikt się nie kapnie... Albo nie, wezmę zdjęcie z miniaturki klipu na YT – przecież to tak mało znany kawałek, którego dziś już nikt nie puszcza".

Spostrzegawczy internauci jednak wychwycili, że Adam O. z artykułu „SE” ma znajomą twarz – teledysk ma ponad 13 mln wyświetleń na YT. „Fajnie się tam bawicie se.pl. Masakra!” — czytamy w poście dziennikarza Hip-hop.pl, który błyskawicznie rozchodzi się po Facebooku. A to wszystko w 44. urodziny Sokoła.

REKLAMA

AKTUALIZACJA: Okazało się, że zdjęcie w gazecie zostało wzięte z Facebooka. Adam O. ustawił sobie na profilówce miniaturkę z teledysku na YouTube. Sokół odpowiedział na wpadkę "SE". Piszemy o tym tutaj.

* Zdjęcie główne: Michael Moch / Facebook

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA