REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial „Superman & Lois” dostał pierwszy zwiastun. Do premiery nowej serii został tylko miesiąc

Stworzone przez stację The CW uniwersum DC zwane Arrowverse w przyszłym miesiącu doczeka się zupełnie nowej produkcji. Serial „Superman & Lois” opowie o rodzinnym życiu Clarka Kenta i Lois Lane po powrocie na rodzinną farmę, gdzie wychowywał się Człowiek ze Stali. Do sieci trafił właśnie pierwszy pełnoprawny zwiastun.

22.01.2021
19:29
superman lois
REKLAMA
REKLAMA

Seriale The CW z bohaterami DC cieszą się dużą popularnością w Polsce od 2012 roku i premiery 1. sezonu „Arrow”. Niemal dziesięć lat później do amerykańskiej telewizji trafi już siódma kolejna produkcja należąca do tzw. Arrowverse. Głównymi bohaterami serii zatytułowanej „Superman & Lois” będą znajdujący się w średnim wieku Clarke Kent i Lois Lane.

Jedna z najsłynniejszych par w historii amerykańskich komiksów na starcie serialu znajduje się już po wiele lat ślubie i ma dwójkę synów – Jonathana i Jordana. Ich życie jest jednak dalekie od ideału, co potwierdza opublikowany przez The CW zwiastun. Okaże się bowiem, że wszystkie wyzwania stawiane do tej pory przed herosem i znaną dziennikarką Daily Planet były niczym w porównaniu z trudnościami rodzicielstwa.

Superman & Lois” od stacji The CW pokaże bohaterów po utracie pracy i przeprowadzce do Smallville.

Tytułowa para będzie musiała poradzić sobie z życiem w nowym miejscu, nastoletnimi humorami swoich synów, oraz poszukiwaniem nowej pracy. W serialu ma też nie zabraknąć scen akcji, które mają stać na wyższym poziomie niż zazwyczaj ma to miejsce w produkcjach stacji CW. Tożsamość głównego antagonisty 1. sezonu nie została jeszcze ujawniona, ale po trailerze widać, że nie zabraknie okazji do oglądania Supermana w akcji.

REKLAMA

Główne role w serialu zagrali Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch. Na ekranie zobaczymy także Jordana Elsassa, Alexandra Garfina, Dylana Walsha, Emmanuelle Chriqui, Erika Valdeza, Wole Parks i Adama Raynera. W skład Arrowverse oprócz „Supermana & Lois” wchodzą też „Arrow”, „Flash”, „Supergirl”, „Legends of Tomorrow”, „Black Lightning” oraz „Batwoman”, której 2. sezon niedawno trafił na HBO GO. Jego recenzję znajdziecie TUTAJ.

Serial „Superman & Lois” zadebiutuje w USA specjalnym podwójnym odcinkiem już 23 lutego. Nie wiadomo, kiedy będzie dostępny w Polsce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA