REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Urok polskiej wsi i walka o atencję ukochanej wnuczki. "Swaci" to nowy serial Polsat Box Go

"Swaci" to nowa produkcja Polsat Box Go, która przeniesie widzów w sielski klimat polskiej wsi, gdzie o atencję jedynej wnuczki walczą pochodzący z różnych środowisk dziadkowie, co spowoduje istną mieszankę wybuchową. Kiedy premiera nowego serialu?

05.04.2023
16:23
Serial Polsat Box go, "Swaci"
REKLAMA

„Swaci” to nowa propozycja Polsat Box Go, która, jak zapowiadają twórcy, pełna jest dobrego humoru i zabawnych sytuacji, rozgrywająca się głównie na urokliwej polskiej wsi. Rodzice Mai (Amelia Żuchowska) – Ania (Paulina Lasota) i Mateusz (Szymon Majchrzak) decydują się na wakacje last minute. O pomoc w opiece nad córką proszą dziadków. W wyniku pomyłki przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Beata Schimscheiner, Paweł Koślik) oraz wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan).

REKLAMA

Wiele ich dzieli, ale łączy miłość do ukochanej wnuczki.

Obie rodziny dzieli wiele: tryb życia, wykształcenie i metody wychowawcze, ale łączy jedno: miłość do wnuczki. Serial powstał na licencji ukraińskiej, natomiast za adaptację scenariusza i reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski.

Nowy serial "Swaci"
REKLAMA

"Swaci". Kto wystąpi w rolach głównych?

Role główne powierzone zostały m.in. Monice Krzywkowskiej, Mariuszowi Kiljanowi, Beacie Schmimscheiner, Paulinie Lasocie oraz Szymonowi Majchrzakowi. Serial liczy osiem odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na najbliższy piątek, 7 kwietnia w Polsat Box Go.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA