REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" jest już online. Możecie go obejrzeć tylko na Polsat Box Go

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" zadebiutował w internecie. Polski film dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go. Opowiada on o losach Zdzisława Najmrodzkiego, któremu prawie 30 razy udało się ośmieszyć socjalistyczną władzę, uciekając organom ścigania. Przy tej produkcji nie sposób się nudzić.

21.01.2022
18:46
najmro polsat box go premiera online
REKLAMA

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" już na Polsat Box Go. Dzięki platformie możecie obejrzeć film, który mógł zostać polskim kandydatem do Oscara. W kinach obejrzało go prawie 300 tys. widzów. Jeśli nie zdążyliście go zobaczyć w czasie wyświetlania na wielkim ekranie, to teraz macie doskonałą okazję, aby nadrobić zaległości. Bo jest to produkcja zdecydowanie warta uwagi.

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia Zdzisława Najmrodzkiego, który 29 razy wymykał się z rąk organom ścigania. W filmie zobaczymy jak np. podczas rozprawy sądowej, grzecznie żegna się z pilnującymi go policjantami i sędzią, aby za chwilę wyskoczyć przez okno. Wszystko to w formie rekonstrukcji z programu "997".

REKLAMA

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje w Polsat Box Go - dlaczego warto obejrzeć ten film?

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" nie jest zwykłą biografią Najmrodzkiego. To zrealizowana z humorem i pomysłem opowieść o kontestacyjnym bohaterze Polski. Mateusz Rakowicz pokazuje bowiem w jaki sposób protagonista gra władzy na nosie, a robi to w rytm muzycznych hitów czasów PRL-u i z realizacyjnym rozmachem.

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje - Polsat Box Go - premiera VOD

Zapomnijcie o szarych ujęciach Polski z okresu słusznie minionego. Świat przedstawiony żyje i oddycha pełną piersią. Wypełnia go feeria barw i brokat, a napędza ta sama gatunkowa energia, co chociażby "Córki dancingu". Reżyser opowiada szybko i z pompą, dlatego nieraz korzysta ze split screenu czy slow motion.

REKLAMA

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje - jak obejrzeć film w Polsat Box Go?

Użytkownicy Polsat Box Go mogą wypożyczyć "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" na 48 godzin za 25 zł, a klienci Plusa, którzy powiążą swoje konto w Polsat Box Go z numerem telefonu w sieci Plus, za 20 zł. Produkcję można oglądać bez reklam w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, w Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon FireTV oraz w dekoderach. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

"Najmro. Kocha, kradnie, szanuje" dostępny jest na wyłączność w Polsat Box Go. Jeśli więc chodzi o platformy VOD jest to jedyne miejsce, w którym można film zobaczyć. Dostęp do niego uzyskać bardzo łatwo, a potem pozostaje już tylko oglądać produkcję na wybranym przez nas urządzeniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA