REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Świat Steve'a Jobsa - wszystko o Apple do -40%

Dziś coś dla fanów Apple, którzy o swojej ulubionej firmie chcą wiedzieć nieco więcej, ponad to jak nosić się modnie z iPhonem 5, bądź jak nie dać się zwieść rozfoliowanym smartfonom. W ofercie promocyjne e-booki o Stevie Jobsie, Maku oraz programowaniu na najnowszej wersji systemu iOS.

25.02.2013
5:46
Świat Steve'a Jobsa - wszystko o Apple do -40%
REKLAMA
REKLAMA

Do 40% taniej nabyć można jedną z czternastu objętych promocją książek, w różny sposób związanych z Apple. Wśród nich znalazła się biografia założyciela korporacji, Steve'a Jobsa. jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata IT. Historię Jobsa spisał Walter Isaacson, opierając się na wywiadach zarówno z samym prezesem firmy, jak i z wszystkimi powiązanymi z nim osobami. Książka szczera, bezkompromisowa i zdecydowanie warta poznania - nawet przez tych, którzy ze sprzętem spod znaku nadgryzionego jabłka nie chcą mieć nic wspólnego.

Oferta obfituje w poradniki dla tych, których marzeniem jest nauka programowania. Potencjalni przyszli twórcy aplikacji mogą sięgnąć po Dotknij, przesuń, potrząśnij. Od pomysłu do gry na iPhone'a i iPada oraz Jak zarabiać na aplikacjach i grach mobilnych. Do wyboru także Tworzenie aplikacji na platformę iOS 5, iOS 5. Programowanie. Receptury oraz iOS 5. Podręcznik programisty. Ceny poszczególnych pozycji wahają się od 19,19 zł do 56,40 zł.

REKLAMA

Ponadto w promocyjnej cenie nabyć można Projektowanie witryn internetowych dla urządzeń mobilnych (23,40 zł). Ci, którzy nie zapomnieli o iPhonie 4 mają szansą na zdobycie podręcznika o programowaniu aplikacji na nie tak stare, a już mniej kochane dziecko Apple. Ponadto sporo przydatnej wiedzy o systemie operacyjnym Mac i języku programowania Objective-C.

Na koniec Zen Steve'a Jobsa - komiks, opowiadający o znajomości Jobsa z Otogawą, buddyjskim kapłanem zen. Jeśli więc nie jesteś entuzjastą obrazkowych historii i zupełnie nie interesuje Cię, co działo się z ze słynnym wizjonerem, zanim jeszcze na poważnie został okrzyknięty wizjonerem i musiał rozstać się z własną firmą, to nie jest pozycja dla Ciebie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA