REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Faustino potwierdza: trwają prace nad spin-offem serialu „Świat według Bundych”

Pod koniec ubiegłego roku przez Internet przetoczyła się wiadomość, jakoby Sony chciało wskrzesić kultowy serial - "Świat według Bundych". Teraz znany z roli Buda Bundy'ego David Faustino potwierdził, że trwają prace nad realizacją spin-offu. 

31.07.2015
11:51
David Faustino potwierdza: trwają prace nad spin-offem serialu Świat według Bundych
REKLAMA
REKLAMA

Nie znaczy to jeszcze, że do powstania spin-offu serialu "Świat według Bundych" dojdzie, w grę wchodzą bowiem jeszcze prawa do oryginalnego widowiska, które cały czas są w posiadaniu stacji Fox. Nie jest pewne, czy zgodzi się ona, by Sony korzystało z jej marki. Cały czas brakuje też jednoznacznej deklaracji ze strony Sony - wszelkie informacje dotyczące powstania ewentualnego spin-offu pochodzą jak dotąd od dwójki aktorów - wcześnie od  Christiny Applegate, teraz od Davida Faustino.

świat według bundych
REKLAMA

Nie mniej, na pewno coś jest na rzeczy. Nie wiadomo jeszcze, jaką fabułę miałby mieć serial, ale - jeśli wierzyć słowom Faustino - pojawią się w nim wszyscy aktorzy z oryginalnego "Świata według Bundych", między innymi Ed O'Neill (Al), Katey Sagal (Peggy) czy Amanda Bearse (Marcy).

"Świat według Bundych" powstał w latach 1987-1997 i doczekał się 261 odcinków, które składają się na 11 sezonów. W Polsce emitowany był od 1996 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA