REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

A na Święta polecamy dużo dobrej, polskiej muzyki. Wesołych! I sprawdźcie naszą playlistę

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz z okazji Świąt oddajemy w Wasze ręce świąteczną playlistę. Znajdziecie na niej tylko polską muzykę. Dlaczego?

24.12.2020
9:07
święta 2020 życzenia
REKLAMA
REKLAMA

Ten rok był wyjątkowo trudny — o tym nikomu nie trzeba już przypominać. Jedne branże poradziły sobie w warunkach pandemii lepiej, inne gorzej. Do tej drugiej grupy zdecydowanie należy branża rozrywkowa. W całym tym zgiełku 2020 roku, obfitującego w kolejne fatalne momenty i spory dzielące kraj, wydarzyło się też bardzo dużo dobrej polskiej muzyki. Jeśli nie mieliście wcześniej okazji nadrobić muzycznych nowości z ostatnich miesięcy, na naszej playliście znajdziecie namiastkę tego, co najlepsze na polskim muzycznym podwórku. Branża muzyczna jeszcze długo nie wyjdzie z dołka, dlatego słuchając ulubionych artystów i artystek pamiętajcie o tym, by ich wspierać. Na przykład kupując ich muzykę na Bandcampie.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele spokoju. Wszystkiego najlepszego, życzy cała redakcja serwisu Rozrywka.Blog.

Świąteczna playlista 2020 — wybrane polskie nowości z mijającego roku:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA