REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

Sylwestra świętujesz przed telewizorem? Te produkcje powinny cię szczególnie zainteresować

Sylwester 2019 można spędzić tylko na zabawie? Niekoniecznie. Zapaleni kinomaniacy będą też mieli kilka ciekawych filmowych możliwości. Co ciekawego pokażą polskie stacje telewizyjne w noc sylwestrową?

31.12.2019
13:00
Sylwester 2019 w domu nie musi być nudny. Jakie filmy znajdziemy w TV?
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester dla wielu czytelników Rozrywka.Blog oznacza szampańską noc pełną zabawy i sztucznych ogni (lub pokazów laserów). Nie wszyscy Polacy lubią jednak bawić się akurat w ten konkretny dzień, dlatego nie zabraknie też osób spędzających go przed telewizorem. Na szczęście specjalnie dla nich stacje telewizyjne przygotowały różnorodne produkcje, które powinny przyciągnąć uwagę widzów przed i po północy.

Sylwester 2019 - najciekawsze filmy i seriale pokazywane w TV 31 grudnia:

Avengers: Koniec gry - HBO

sylwester 2019 tv class="wp-image-360702"

„Avengers: Koniec gry” to nie tylko najlepiej zarabiająca produkcja w historii kina, ale też jeden z kilku najgłośniejszych filmów ostatnich lat. I choć nie wszystkim spodobała się historia stworzona przez braci Russo, to produkcja kończąca dekadę przygód Iron Mana, Hulka, Czarnej Wdowy i Kapitana Ameryki tak czy inaczej warta jest obejrzenia. Będzie to możliwe już w Sylwestra.

Pokaz filmu w noc sylwestrową od 00:15 na HBO.

Polityka - Canal+

sylwester 2019 tv class="wp-image-360699"

Patryk Vega to postać w pewnym sensie niepowtarzalna dla polskiego kina. Autor szeregu produkcji, które często wypada nazwać quasi-filmami cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów i to mimo że krytycy przeważnie atakują jego dzieła z każdej strony. „Polityka” nie była pod tym względem wyjątkiem, choć osobiście potrafiłem dostrzec w niej obiecujące (choć niewykorzystane) elementy. Czy uda się lepiej je przedstawić w wersji serialowej? Pokaz całej produkcji w Sylwestra na Canal+.

Wszystkie cztery odcinki kolejno obejrzycie od 22:10 na antenie Canal Plus.

Martwe zło - Cinemax

sylwester 2019 tv class="wp-image-360708"

„Martwe zło” to jeden z tych horrorów klasy B, które szczególnie upodobali sobie fani opowieści grozy. Produkcja w reżyserii Sama Raimiego ma obecnie status dzieła kultowego, a temu twórcy otworzyła drogę do wielkiej kariery (stworzył później m.in. pierwszą trylogię Spider-Mana). Jeśli w Sylwestra wybierzecie seans „Martwego zła”, to spodziewajcie się masy potworów, demonicznych opętań i lejącej się strumieniami posoki. Ale warto to przetrzymać, żeby obejrzeć jeden z ulubionych horrorów Stephena Kinga.

Na antenie Cinemax od 23:40.

Oszukać przeznaczenie - FOX

sylwester 2019 tv class="wp-image-360711"

„Oszukać przeznaczenie” to kolejny kultowy horror z niskim budżetem, który będzie można obejrzeć w noc sylwestrową. Historia grupy młodych przyjaciół, którzy w ostatniej chwili opuszczają samolot i dzięki temu ratują życie, doczekała się olbrzymiej liczby sequeli, ale żaden nie był w stanie wywołać w widzach równie nerwowego oczekiwania na mroczną rękę przeznaczenia, co produkcja z 2000 roku.

W telewizji o 00:20 na antenie FOX.

Siła i honor - AleKino+

sylwester 2019 tv class="wp-image-360717"
REKLAMA

„Siłę i honor” można zaliczyć do produkcji, które w momencie premiery nie zostały przyjęte szczególnie dobrze, ale z czasem doczekały się dużej i wiernej bazy fanów. Film w reżyserii George'a Tillmana Jra opowiada o czarnoskórym członku marynarki wojennej, który pomimo przeszkód postanawia zostać nurkiem głębinowym. Na przeszkodzie staje mu jednak uparty przełożony. W głównych rolach wystąpili Cuba Gooding Jr oraz Robert De Niro.

Film „Siła i honor” obejrzycie od 22:10 na AleKino+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA