REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Szalone lata 60., czyli Sylwester z sPlay!

Noc sylwestrowa to zwykle czas szampańskiej zabawy i dzikich podrygów. Panie w końcu zakładają sukienki, a panowie koszule i wszyscy postanawiają sobie, że po prostu będą dobrze bawić się do białego rana. sPlay proponuje wam zabawę w rytmie szalonych lat 50., 60. i 70. - na playliście znajdziecie sztandarowe hity, pochodzące właśnie z tych czasów.

31.12.2013
16:00
Szalone lata 60., czyli Sylwester z sPlay!
REKLAMA

Wśród hitów nie mogło zabraknąć takich piosenek jak "It's in his kiss", "Rescue me" czy "Pretty woman". Znajdziecie też wspaniałe i zapraszające do tańca utwory ABBY, Boney M., The Beatles, Elvisa Presleya czy Arethy Franklin. Lista pełna jest Rock&Roll'owych kawałków oraz funk'owych i soul'owych klasyków. Czarne rytmy w starszej wersji to coś, co lubię najbardziej.

REKLAMA

Jeśli kochacie muzykę, która kołysze, unosi, a czasem po prostu mocno buja, ta lista jest dla was. Są tu piosenki z najlepszych filmów Tarantino, który w swoich reżyserskich dziełach wykorzystuje utwory już powstałe, a także z najlepszych filmów muzycznych, np. "Dirty Dancing" z 1987 roku, którego akcja toczy się w latach 60 XX wieku.

REKLAMA

Udanej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA