REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kultowy talent show powraca. „Szansa na sukces. Opole 2019” od dziś na antenie TVP 2 i w TVP VOD

Co prawda bez Wojciecha Manna przed kamerą, ale jednak. „Szansa na sukces” powraca do telewizji publicznej w odświeżonej formie po 7 latach przerwy. Premiera już dziś.

07.04.2019
13:00
szansa na sukces opole 2019 premiera
REKLAMA
REKLAMA

Tym razem całość nazywać się będzie „Szansa na sukces. Opole 2019”, a prowadzącym będzie Artur Orzech (dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny). Nagrodą główną jest zaś udział w konkursie Debiuty podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zaplanowanego na okres między 14 a 17 czerwca. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu, w trakcie którego jury wybierze zwycięzcę.

Oznacza to, że sama emisja programu nie będzie szczególnie długa. Całość składać się będzie z 8-10 odcinków (nie podano dokładnej liczby). Nie wiemy także, czy już po festiwalu w Opolu program będzie dalej kontynuowany.

„Szansa na sukces. Opole 2019” na TVP 2 i TVP VOD od 7 kwietnia o godzinie 15:15.

Sama formuła programu nie ulegnie zmianie. Uczestnicy z całej Polski, tak jak wcześniej, będą mogli wybrać taśmę profesjonalną lub amatorską, a utwory z repertuaru danego artysty będą losowane przez prowadzącego. Kompozycje jakich sław polskiej sceny będą wykonywać ci, którzy zawitali w studiu?

Pierwszy odcinek będzie należeć do Natalii Kukulskiej, ale uczestnicy zaśpiewają piosenki jej matki, czyli Anny Jantar. Warto dodać, że nagroda właśnie jej imienia wręczana jest zwycięzcom konkursu Debiuty na festiwalu w Opolu. W kolejnych odcinkach gościć będą m.in. Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni, Feel, Ryszard Rynkowski oraz Kombii. Innymi słowy sama śmietanka artystów z playlist naszych rodziców.

REKLAMA

Czy i tym razem program da, jak zresztą wskazuje jego nazwa, szansę młodym wykonawcom? Przypominamy, że wcześniej przed obliczem Wojciecha Manna swoje pierwsze kroki stawiali m.in. Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Kasia Stankiewicz, Kasia Cerekwicka, Ania Wyszkoni, Tomek Makowiecki czy Margaret.

„Szansa na sukces. Opole 2019” w każdą niedzielę o 15:15 w TVP 2. Program obejrzycie też w TVP VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA