REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Krótka piłka: ebook "Szczęśliwej Ziemi" Orbitowskiego za darmo!

Serio, całkiem za darmo. Nawet nie trzeba nic polubić na Facebooku. Wystarczy konto na Publio.pl Żadnych kruczków. Zero ściemy. "Szczęśliwa Ziemia" Łukasza Orbitowskiego może być twoja - wystarczy kliknąć tutaj przed godziną 17. 

27.08.2014
13:07
"Szczęśliwa Ziemia" Łukasza Orbitowskiego za darmo
REKLAMA

Za tę akcję promocyjną odpowiadają: wydawnictwo SQN i e-księgarnia Publio.pl. Nie tracąc czujności, zapytaliśmy Publio gdzie tkwi haczyk. "Nigdzie, chcemy po prostu rozpieścić naszych fanów" - brzmiała odpowiedź. I faktycznie, wystarczy wejść na stronę i pobrać darmowego ebooka. Haczyków brak. Świetna sprawa. Tylko pamiętajcie, że macie czas do 17!

REKLAMA

"Szczęśliwa Ziemia" Łukasza Orbitowskiego to opowieść o grupie wkraczających w dorosłość nastolatków, która w ostatni dzień lata dzieli się ze sobą swoimi przemyśleniami, wspomnieniami i marzeniami. Ślubują sobie dozgonną przyjaźń i gnani młodzieńczą fantazją udają się do owianego złą sławą zamku. Wydarzenia, które się tam rozegrają, wpłyną na ich późniejsze życie. Kolejne rozdziały opowiadają o ich dalszych losach, gdy są już dorośli, a życie zweryfikowało ich plany. Recenzję powieści autorstwa Ewy Lalik znajdziecie tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA