REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Młodzieżowa telenowela z morderstwem w tle. Netflix zapowiada nowy serial pt. Szkoła dla elit

Netflix zrobił dobry interes, decydując się na rozszerzenie swojej działalności na produkcje europejskie. Po świetnie przyjętych Dark i Dom z papieru przyszła kolej na nowy serial – Szkoła dla elit. Serwis udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, która zadebiutuje już jesienią.

03.09.2018
20:27
szkola dla elit netflix
REKLAMA
REKLAMA

Liczba europejskich seriali produkowanych i dystrybuowanych przez Netfliksa stale wzrasta. Jedną z obecnie przygotowywanych produkcji jest polski serial 1983. Jeszcze wcześniej na platformie streamingowej zadebiutuje hiszpańskia seria oryginalna – Szkoła dla elit.

Będzie to młodzieżowa produkcja z imprezami, narkotykami, seksem i morderstwem w tle. Szkoła dla elit opowiada o najlepszej, najbardziej prestiżowej szkole w Hiszpanii. Uczęszczają do niej dzieci wyższych sfer. Lokalne władze decydują się na umieszczenie tam trójki młodocianych z ubogich rodzin, które straciły swoją szkołę przez trzęsienie ziemi. Między dwiema grupami szybko rodzi się konflikt. Jego efektem będzie morderstwo.

W Szkole dla elit nie zabraknie też szalonych imprez i problemów dojrzewania.

Młodzieżowe produkcje Netfliksa spotykały się do tej pory z mieszanymi ocenami krytyki i widzów. Pierwszy trailer produkcji zaznajamia odbiorców z głównymi postaciami melodramatu, ale trudno z niego wywnioskować coś więcej na temat fabuły niż to, co zostało napisane w oficjalnym komunikacie serwisu.

REKLAMA

Serial stworzyły osoby odpowiedzialne za niejeden sukces w hiszpańskiej kinematografii. W obsadzie znaleźli się znani z Domu z papieru María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, a towarzyszyć im będą Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper oraz Ester Expósito. Reżyserami są Ramón Salazar i Dani de la Orden.

Szkoła dla elit trafi do serwisu Netflix 5 października 2018. Produkcja będzie liczyć osiem odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA