REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Szkoła dla elity nie skończy się na pierwszym sezonie. Netflix dał obsadzie promocję do kolejnej klasy

Hiszpański serial Netfiksa o tytule Szkoła dla elity okazał się sukcesem. Serwis zapowiedział, że powstanie drugi sezon tej teen dramy.

17.10.2018
17:11
Szkoła dla elity z 2. sezonem. Hiszpańskie seriale są na topie
REKLAMA
REKLAMA

Netflix walczy o widzów na wszystkich frontach. Oprócz wykupywania produkcji na wyłączność oraz kręcenia seriali i filmów na rodzimym rynku serwis poszerza swoje portfolio o produkcje ze starego kontynentu. Wiele z nich okazuje się na tyle dobrych, że powstają kontynuacje.

Nie inaczej jest w przypadku serialu Szkoła dla elity.

To hiszpańska teen drama, która prowadzona jest w dwóch liniach czasowych. Widzowie drugiej hiszpańskiej produkcji oryginalnej od Netfliksa śledzą nie tylko sprawę tajemniczego morderstwa - gdzie nie wiadomo nawet, kto zginął - ale również obserwują wcześniejsze życie zblazowanych nastolatków.

szkoła dla elity 2. sezon netflix class="wp-image-212720"

W kręceniu serialu Szkoła dla elity wzięli udział Maria Pedraza, Miguel Herran i Jaime Lorente, którzy wystąpili również w bardzo ciepło przyjętym Domu z papieru - innym hiszpańskim serialu, który Netflix wykupił, przemontował i udostępnił w swojej bibliotece.

Towarzyszyli im Itzan Escamilla (Telefonistki, The Ministry of Time), Miguel Bernardeau (Ola de Crimenes), Aron Piper (15 Years and One Day), Ester Exposito (Estoy Vivo), Mina El Hammani (El Principe – dzielnica zła), Alvaro Rico (Velvet Collection).

szkoła dla elity 2. sezon netflix class="wp-image-212732"

Szkoła dla elity przyjęła też debiutanta, Omara Ayuso i meksykańską piosenkarkę Dannę Paola (Dare to Dream). Za reżyserię odpowiadali Ramon Salazar oraz Dani de la Orden. Scenariusz napisali Carlos Montera i Dario Madrona.

Szkoła dla elity wróci z 2. sezonem w 2019 roku.

Netflix zapowiedział, że powstanie 2. sezon serialu o nastolatkach z Las Encinas. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana, tak samo jak lista aktorów, którzy brali udział w kręceniu pierwszego sezonu i powrócą na plan zdjęciowy.

REKLAMA
szkoła dla elity 2. sezon netflix class="wp-image-212723"

Wiemy natomiast, że 2. sezon wyprodukuje Zeta Audiovisual. To firma, która odpowiedzialna jest za Teraz albo nigdy, Trzy metry nad niebem, Tylko Ciebie chcę. Zmieni się też najpewniej showrunner serialu, ale nie padło jeszcze żadne konkretne nazwisko.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA