REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czas do szkoły! Netflix zapowiada 2. sezon serialu „Szkoła dla elity” zwiastunem. Jest też data premiery

Serial młodzieżowy Netfliksa „Szkoła dla elity” wraca z 2. sezonem. Nowa zapowiedź zdradziła też, kiedy zadebiutują nowe odcinki na platformie.

06.08.2019
17:59
Nowy zwiastun 2. sezonu serialu Szkoła dla elity zdradza datę powrotu
REKLAMA
REKLAMA

Szkoła dla elity” to niezwykle popularny hiszpański serial Netfliksa, opowiadający o uczniach elitarnego liceum. Ich życie zostało wywrócone do góry nogami, gdy z dnia na dzień do placówki zawitała trójka uczniów z biedniejszej dzielnicy miasta. Napięcia między grupami doprowadziły do wielu dramatycznych sytuacji, ale nowe warunki bytowania zrodziły też niespodziewane przyjaźnie.

Fabuła serialu kręci się wokół tajemniczej śmierci jednego z uczniów. Twórcy serialu celowo jednak mylą tropy i piętrzą podejrzenia, aby widz do samego końca nie wiedział, co tak naprawdę się wydarzyło. Dzięki temu „Elite” to jeden z najciekawszych przedstawicieli gatunku teen drama, jakie mogliśmy oglądać w ostatnich latach na ekranie.

W 2. sezonie bohaterowie będą musieli poradzić sobie z konsekwencjami dramatycznego finału i rozwiązaniem zagadki.

REKLAMA

Materiał, w połączeniu z adresem odsyłającym do oficjalnego konta serialu na Instagramie, zapowiada także pojawienie się nowych bohaterów wśród szkolnej braci. Będą to: Jorge Lopez, Claudia Salas i Georgina Amorós. Aktorzy pojawili się wcześniej na ekranie w serialach i filmach produkcji Disney Channel. A teraz ich pojawienie się w „Szkole dla elity” na pewno nieźle namiesza w znanej nam grupie.

1. sezon serialu „Szkoła dla elity” jest już dostępny na platformie Netflix. 2. seria pojawi się 6 września tego roku w serwisie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA