REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gotowi na nowy rok szkolny w Las Encinas? Nastoletnie dramaty i zbrodnie w pełnym zwiastunie 3. sezonu „Szkoły dla elity”

Już niedługo powrócimy do świata hiszpańskiej śmietanki. Nastolatkowie z Las Encinas rozpoczną nowy rok szkolny z nadzieją powrotu do normalności. Czy będzie im to dane? Przekonajcie się, oglądając pełny zwiastun 3. sezonu „Szkoły dla elity”.

02.03.2020
17:14
Zwiastun 3 sezonu Szkoły dla elit. Serial już niedługo na Netflix Polska
REKLAMA
REKLAMA

Widzowie na całym świecie pokochali serial o losach nastolatków uczęszczających do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły. „Szkoła dla elity” to teen drama podszyte thrillerem. Zwiastun 3. sezonu produkcji zapowiada, że i tym razem emocji nie zabraknie.

Za nami już 2 sezony „Szkoły dla elity”.

W tym miesiącu na platformie Netflix pojawi się kolejna odsłona serialu. Czeka nas więc powrót do Las Encinas, czyli najpopularniejszej i najbardziej elitarnej hiszpańskiej szkoły. Jej uczniowie, po wydarzeniach z poprzednich odcinków zechcą wrócić do normalności. Zgodnie z tym, co widzimy w zwiastunie, raczej nie mają co na to liczyć. Zanim jednak obejrzycie trailer, ostrzegamy - może on zawierać spoilery.

Tak, w 3 sezonie serialu znowu dochodzi do tragicznych wydarzeń, które na zawsze zmienią życie bohaterów. Zapowiada się kolejnych 8 odcinków pełnych napięcia i nastoletnich dramatów. Do swoich ról powrócą znani i lubiani aktorzy. Itzan Escamilla ponownie wcieli się w Samuela, Miguel Bernardeau w Guzmána, Danna Paola w Lu, Álvaro Rico w Pola, Ester Expósito w Carlę, Mina El Hammani w Nadię, Arón Piper w Andera i Omar Shana w Omara. Oprócz tego zobaczymy kilka nowych twarzy, bo do obsady dołączyli Leiti Sène i Sergio Momo.

„Szkoła dla elity” to drugi hiszpański oryginalny serial Netfliksa.

REKLAMA

Jeszcze niedawno mówiło się, że 3. sezon produkcji będzie ostatnim. Jednakże według plotek, serial został przedłużony na dwie kolejne odsłony.

3. sezon „Szkoły dla elit” pojawi się na Netflix Polska już 13 marca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA