REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Szkoła dla elity dziś rozpoczyna swój rok szkolny. Nowy serial już w serwisie Netflix

Już dziś w serwisie Netflix swoją premierą ma nowy serial dla młodzieży, Szkoła dla elity. Hiszpańska produkcja, w której wystąpiły gwiazdy znane z Domu z papieru, opowiada o dojrzewaniu, miłości, seksie i zagadkowej zbrodni.

05.10.2018
11:36
Szkoła dla elity: nowy serial z gatunku teen drama od dziś w Netflix Polska
REKLAMA
REKLAMA

Szkoła dla elity to serial, który skupi się na losach uczniów elitarnej placówki, w której uczą się najlepsi i zwykle najbogatsi uczniowie, będący częścią współczesnego high society dzięki finansowym możliwościom swoich rodziców. Do szkoły dla tych, którzy za pieniądze mogą dostać (prawie) wszystko, trafia trzech nowych uczniów: Samuel, który musi utrzymywać swoją rodzinę, Christian, flirciarz, któremu w głowie są dziewczyny, a nie nauka i Nadia, muzułmanka, dla której ważna jest religia i zdanie rodziców. Pojawienie się tej trójki wywróci do góry nogami dotychczasowe życie kilku innych licealistów.

Jedno z nich zginie, a my będzie próbowali razem ze śledczymi dowiedzieć się, kto jest temu winien.

To nie pierwszy hiszpański serial, który został wyprodukowany pod szyldem Netflix Original.

REKLAMA

Przypomnijmy, że serwis ma już na swoim koncie Telefonistki (obejrzymy trzy sezony serialu), a także Dom z papieru, którego 3. część aktualnie znajduje się w produkcji. Odpowiada za nią Netflix (dwie pierwsze części powstały dzięki hiszpańskiej telewizji). W Szkole dla elity zobaczymy takie gwiazdy jak: María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, które wystąpiły właśnie w Domu z papieru.

Serial Szkoła dla elity obejrzysz już dzisiaj na platformie Netflix. Do serwisu trafiło osiem odcinków produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA