REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Polacy nakręcili film o Michalinie Wisłockiej. Jest pierwszy zwiastun!

Juz 27 stycznia do polskich kin wejdzie nowy film Marii Sadowskiej. Nakręcona przez kobietę, opowieść o kobiecie, która odmieniła sposób myślenia Polaków o własnej seksualności, nie jest kierowana wyłącznie do nich. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" to film, który pokazuje życie i twórczość Wisłockiej, nie zapominając przedstawieniu realiów ówczesnych czasów, lat 60. i 70.

08.12.2016
14:45
"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej": jest pierwszy zwiastun!
REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawił się właśnie trailer zapowiadający to widowisko, które już za ponad miesiąc będziemy mogli obejrzeć na wielkim ekranie. W główną rolę, Michaliny Wisłockiej, wcieliła się Magdalena Boczarska. Partnerują jej m. in. Jaśmina Polak, Piotr Adamczyk, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska i Arkadiusz Jakubik. Polskie kino od paru ładnych lat ma się coraz lepiej.

- Bardzo dobrze czuję się, kiedy mogę opowiedzieć historię jednostek buntujących się przeciw zastanemu systemowi i to jest moja tematyka - mówi reżyserka filmu, Maria Sadowska. Zawsze interesuje mnie jak jednostka znajduje w sobie siłę i odwagę, żeby pójść dalej pod prąd tłumowi. Myślę, że sama nie znalazłabym w sobie tyle energii, dlatego poprzez filmy wyrażam moją tęsknotę za bycie buntownikiem - dodaje.

Zwiastun "Sztuki kochania"... podpowiada mi, że i tym razem możemy się spodziewać ciekawego filmu, z interesującymi postaciami i emocjonującą fabułą.

REKLAMA

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" oparta jest na faktach. Za scenariusz do producji odpowiada Krzysztof Rak, uhonorowany wieloma nagrodami za scenariusz napisany do "Bogów" z Tomaszem Kotem w roli głównej".

sztuka-kochania-plakat class="wp-image-77069"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA