REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To będzie prawdziwy hit! Tom Hardy w mrocznym zwiastunie serialu "Taboo" od FX

Zapowiada się fantastyczny serial z fenomenalną obsadą. W nowej produkcji FX, "Taboo", w głównej roli zobaczymy Toma Hardy'ego, który wciela się w postać Jamesa Keziaha Delaney'ego. Ten po latach wraca na stare śmieci, aby wypełnić prośby swojego nieżyjącego już ojca.

26.02.2016
11:04
To będzie prawdziwy hit! Tom Hardy w mrocznym zwiastunie serialu "Taboo" od FX
REKLAMA
REKLAMA

Delaney przez dziesięć lat mieszkał w Afryce. W jego rodzinnych stronach wszyscy, którzy znali mężczyznę, uznali go za zmarłego. Po długiej nieobecności James powraca, ale wizyta w rodzinnych stronach nie będzie przyjemna. Delaney chce wypełnić dziedzictwo swojego ojca. Po drodze zadziera z niewłaściwymi i wpływowymi ludźmi. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i intrygująco. Podczas seansu ciarki pewnie niejednokrotnie przejdą nam po plecach. Zresztą sami posłuchajcie, jak grany przez Hardy'ego bohater mówi, że jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem.

REKLAMA

Dokładana data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że ten zadebiutuje w 2017 roku. Za reżyserię "Taboo" odpowiada Kristoffer Nyholm. Producentami wykonawczymi serii są Ridley Scott i odtwórca głównej roli, Tom Hardy. Już nie mogę się doczekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA