REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Tajemniczy e-book - 9,90 zł za kota w worku

Użytkownicy e-booków zyskali dziś możliwość wydania niespełna dziesięciu złotych na książkę, o której wiadomo jedynie, że jest to "kot w worku".

Tę niekonwencjonalną ofertę zaprezentował dziś serwis woblink.com. Dlaczego ktokolwiek miałby zechcieć zapłacić za produkt, o którym nie posiada żadnych informacji? Prawdopodobnie z miłości do niespodzianek lub w myśl zasady "jest ryzyko jest zabawa".

19.02.2013
21:02
Tajemniczy e-book - 9,90 zł za kota w worku - splay.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tajemniczy e-book zostanie ujawniony w środę o 12.01. W chwili, w której zagadkowa pozycja zostanie zdemaskowana, zakończy sie sprzedaż publikacji w obniżonej cenie. Do tego czasu internauci muszą się zadowolić wiedzią, że dokonując tak śmiałego zakupu stali się szczęśliwymi posiadaczami wydania przedpremierowego, które poza promocją dostępne będzie w cenie 29,90 zł.

REKLAMA

Promocja ta bez wątpienia spodoba się wszystkim, którzy lubią dreszczyk oczekiwania na nieznane. Tym, którzy stronią od uczucia niepewności i których cierpliwość wyczerpałaby się po pierwszej godzinie czekania i prób odgadnięcia zamysłu twórców tej oryginalnej akcji, pozostaje śledzić inne, mniej tajemnicze, jednak nie mniej interesujące oferty.

A czy Ty odważysz się kupić kota w worku?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA