REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Jest zwiastun serialu Marvela "Tajna inwazja". Kiedy premiera w Disney+?

Dla fanów i fanek Marvela tydzień nie mógł się zacząć lepiej. Już jest. Pierwszy zwiastun serialu Marvela "Tajna inwazja" właśnie wpadł do sieci. Produkcja z Samuelem L. Jacksonem w roli głównej niebawem trafi do serwisu Disney+.

03.04.2023
10:31
Jest zwiastun serialu Marvela "Tajna inwazja". Kiedy premiera w Disney+?
REKLAMA

Już sam zwiastun serialu Marvela przyprawia o ciarki i gęsią skórkę. Samuel L. Jackson ponownie wcieli się w rolę Nicka Fury’ego, byłego dyrektora T.A.R.C.Z.Y., który pracował ze Skrullami w kosmosie przez lata, zanim powrócił na Ziemię. Wcześniej aktora można było zobaczyć w serii filmów "Avengers", "Kapitan Marvel" i "Spider-Man: Daleko od domu". Obok niego zagra Ben Mendelsohn ("Outsider", "Król", "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie") w roli Talosa, który wraz z Nickiem spróbuje powstrzymać zmiennokształtnych Skrulli, od lat infiltrujących Ziemię, a także Emilia Clarke ("Gra o tron", "Zanim się pojawiłeś"), Olivia Colman ("The Crown", "Córka") czy Kingsley Ben-Adir ("High Fidelity").

REKLAMA

"Tajna inwazja": premiera serialu 21 czerwca w serwisie Disney+

Najnowszy serial Marvela "Tajna inwazja", na podstawie serii komiksów Briana Michaela Bendisa i Leinila Francisa Yu o tym samym tytule, skupia się na Nicku Furym, który odkrywa spisek grupy zmiennokształtnych Skrullów - gadzie humanoidy, poprzez inflitrację Ziemi, mają na celu objęcie stanowisk władzy na całym świecie. Aby je powstrzymać i uratować ludzkość, Nick pomogą jego sojusznicy: Talos, Everett K. Ross oraz Maria Hill.

REKLAMA

Premiera serialu "Tajna inwazja" odbędzie się 21 czerwca 2023 roku w serwisie Disney+.

Zwiastun serialu "Tajna inwazja"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA