REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Aktor "Sukcesji" dołączył do świata Marvela. Pojawi się w nowym "Deadpoolu"

Fani "Sukcesji" mogą wciąż cieszyć się pierwszym odcinkiem nowego sezonu, tymczasem aktorzy grające główne oraz drugoplanowe role otwierają się na inne, nowe projekty. Matthew Macfadyen, grający w "Sukcesji" barwną postać Toma Wambsgansa dołączy do uniwersum Marvela i pojawi się w "Deadpool 3".

29.03.2023
13:59
Matthew Mcfadyen
REKLAMA

Na antenie HBO Max pojawił się czwarty i ostatni już sezon hitowej "Sukcesji". Serial z pewnością otworzył drogę do kariery wielu aktorom i sprawił, że jest o nich bardzo głośno. Pierwszy odcinek nowej "Sukcesji" sugeruje, że w życiu Toma, granego przez Matthew Macfadyena będzie się dużo działo, a końcowa scena z Shiv w ich niegdyś wspólnym apartamencie jest jednym z najbardziej poruszających i szczerych momentów w nowym odcinku. Teraz, gdy aktorzy "Sukcesji" mogą świętować ogromny sukces serialu, przyszedł czas na nowe wyzwania oraz nowe role.

REKLAMA

Tom z "Sukcesji " dołączy do świata Marvela. Matthew Macfadyen zagra w "Deadpool 3".

Matthew Macfadyen nie może narzekać na brak nowych zawodowych propozycji i jak się okazuje niebawem dołączy do uniwersum Marvela oraz obsady "Deadpool, 3". Na razie nie ma jednak konkretnych informacji, kogo miałby zagrać Macfadyen.

W obsadzie nowego "Deadpool" nie zabraknie wielkich nazwisk

REKLAMA

Zresztą już samo dołączenie do obsady "Deadpool" jest wielkim sukcesem, gdyż w 3 odsłonie filmu nie brakuje wielkich nazwisk. Zagrają m.in. Ryan Reynolds, Hugh Jackman oraz Emma Corrin. Przypomnijmy, że Matthew Macfadyen w swojej karierze poza świetną rolą w "Sukcesji" ma również kreacje w takich filmach jak m.in. "Duma i uprzedzenie", "Anna Karenina", "System sprawiedliwości" oraz "Tajemnica Kuby Rozpruwacza".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA