REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Książki

Tanie czytanie - e-bookowy codziennik: 7.03.2013

Garść nowości, coś dla młodzieży, maturzystów, prawników oraz fanów kryminałów - kolejny dzień obfity w e-bookowe promocje.

08.03.2013
8:30
Tanie czytanie - e-bookowy codziennik: 7.03.2013 - splay.pl
REKLAMA
REKLAMA

Promocje dnia

 • Siostra (9,99 zł) - powieść napisana przez Rosamund Lupton. Główną bohaterką jest Beatrice, która usiłuje dowieść, że jej zmarła niespodziewanie siostra nie popełniła samobójstwa. Tajemnica, napięcie i dreszczyk emocji - wszystko, czego należy oczekiwać po thrillerze.
 • Nowe kroniki wina (9,99 zł), czyli coś dla fanów doskonałych trunków i jeszcze lepszej literatury. Marek Bieńczyk opowiada o winie. Z dystansem i ogromną dawką humoru - proza lekka i odprężająca. Smakuje świetnie, nawet bez przepijania boskim nektarem.

E-book tygodnia

 • Podróżniczki. W gorsecie i krynolinie przez dzikie ostępy (22,45) - opowieść o kobietach, którym prężna kariera kur domowych wydała się niewystarczająco pociągającą opcją. Wbrew dziewiętnastowiecznym konwenansom i patriarchalnej kulturze wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż życia. A radzą sobie przy tym lepiej, niż niejeden zaprawiony w boju mężczyzna - pomimo gorsetów i krynolin. Skierowana przede wszystkim do Pań.

Promocje tygodnia

 • Bestsellerowe serie młodzieżowe do -40%
  Promocja trwa od 7 do 13 marca.
  Bez wątpienia zadowoli wszystkich czytelników w wieku nastoletnim. Szczególnie usatysfakcjonowani będą fani Pretty Little Liars, ponieważ nabyć można aż jedenaście części sagi (ceny wahają się od 11,94 zł do 15 zł). Ponadto w promocji Jutro Johna Morsdena (pięć części), Magiczne Drzewo Andrzeja Maleszka (cztery), Klątwa tygrysa Colleena Houcka (trzy) oraz Pamiętnik nastolatki Beaty Andrzejczuk (dwie). Najbardziej interesującą pozycją z listy jest powieść Wybrani (26,90 zł), której polska premiera miała miejsce zaledwie dwa dni temu.
 • Kryminał i sensacja wydawnictwa Rebis do -40%
  Promocja trwa od 6 do 12 marca.
  W ofercie jak ta nie mogło zabraknąć króla skandynawskiej powieści kryminalnej - Monsa Kallentofta (Piąta pora roku, Zło budzi się wiosną, Śmierć letnią porą, Ofiara w środku zimy, Jesienna sonata - wszystkie po 19,90 zł). Ponadto Varesi, Sakey, Slaughter i Gerhardsen. Jeśli tajemnicze morderstwa, zagadki i skomplikowane śledztwa są tym, czym najbardziej lubicie pobudzać swoją wyobraźnię, ta oferta jest dla Was.
 • Aktualne kodeksy, akty prawne i komentarze prawnicze -40%
  Promocja ważna od 6 do 12 marca.
  Zgadzacie się z twierdzeniem, że nieznajomość prawa szkodzi? Waszą egzystencję przepełnia niepohamowany lęk, że zaszkodzi także i Wam? Mamy coś specjalnie dla Was. Kodeks karny, Kodeks cywilny, Kodeks pracy (i kilka innych), co nieco o Podatkach w 2013 roku oraz apelacjach, czy wzorach pism procesowych. Wszystko to z wydawnictwa C.H. Beck.
 • Najlepsze nowości stycznia i lutego 2013 -40%
  Promocja ważna od 5 do 11 marca.
  Oferta obejmuje ponad czterdzieści książek, których wirtualne premiery odbyły się na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy. Choć na promocyjnej liście nie brakuje klasyki (Ulisses - James Joyce - 25,74 zł), przeważa literatura mniej znana. Tematyka jest różnorodna. Coś dla siebie znajdą zarówno fani gier (Crysis: Eskalacja - 15,90 zł), jak i sportu (Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał - 17,94 zł). Ponadto trochę polityki, religii, historii i literatury pięknej.
 • Pięć książek, które musisz przeczytać - kanon literatury science fiction -50%
  Promocja ważna od 4 do 10 marca.
  Listę otwiera Gra Endera (12,90 zł) - opowieść o wyjątkowym chłopcu, na którego barkach spoczywa los Ziemi oraz konieczność poprowadzenia wielkiej kosmicznej batalii. Spodoba się wszystkim, których nie odrzuca myśl o złotym dziecku-młodocianym imperatorze. Następnie świat robotów rodzimego autora, czyli Cyberiada (12,90 zł). Lema znać niewątpliwie trzeba - nawet jeśli nie zawsze przychodzi to łatwo. Ponadto Diuna (21,90 zł), Ubik (19,45 zł) oraz Placówka Basilisk (14,90 zł).
 • Matura 2013 - e-booki pomocne w przygotowaniach -30%
  Do maja niedaleko, przedmaturalny stres narasta - edukacyjnego wsparcia w takich chwilach nigdy za wiele. Korzystając z tej oferty z pewnością poradzicie sobie z językami obcymi - dotyczy ich 39 książek z dostępnych 41. Macie więc szansę by przygotować się z angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Dwie pozostałe książki mają być pomocne w języku polskim i matematyce. Jeśli więc nie planujecie zostać multilingwistami, będziecie rozczarowani. Jeśli planujecie, polecamy dodatkowo skorzystanie z promocji 7 języków w 7 dni.
 • Kryminały Wrońskiego -25%
  Oferta obejmuje starsze kryminały autora, w tym Officium Secretum (36,70 zł), Morderstwo pod cenzurą (25,90 zł), Kino Venus (29,90 zł) oraz Skrzydlatą trumnę (27,70 zł). Ponadto do nabycia premierowy Pogrom w przyszły wtorek (27,50 zł).
  W ofercie serwisu Legimi zakup najnowszej pozycji Wrońskiego za 33,90 zł umożliwia nabycie dowolnego z wcześniejszych tomów za 14,90 zł.
REKLAMA

Ostatnia szansa za zakupy:

 • Świat gier przeniesiony do e-booków
  Dziś kończy się promocja na książki, stworzone na podstawie cieszących się bardzo dużą popularnością gier. W ofercie: cztery części Assassin's Creed (19,90 - 22,90 zł), Crysis: Eskalacja (19,92 zł) oraz Battlefield 3: Rosjanin (22,90 zł).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA