REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Dzieje się
 3. Dramy

Zawód? Żona swojego męża. „Taniec z gwiazdami” wywinął orła przy podpisach uczestniczek

Najnowsza edycja „Tańca z gwiazdami” od samego początku zmaga się z krytyką ze strony widzów. W programie największymi gwiazdami są w tym momencie sami tancerze, a nie zapraszane uczestniczki i uczestnicy. Strategia zemściła się teraz na producentach, bo sami nie wiedzieli, jak podpisać gości. I zrobili to w najgorszy możliwy sposób.

15.08.2021
16:58
12 taniec z gwiazdami skandal iza malysz
REKLAMA

Po ogłoszeniu pierwszej uczestniczki 12. edycji tanecznego show Polsatu (a 25. w ogóle, bo wcześniej program rozrywkowy był na TVN), napisałem tekst, w którym stwierdziłem, że w Polsce oficjalnie skończyły się gwiazdy. Po Oliwii Bieniuk ogłoszono później m.in. Kompleksiarę, Fit Old Boya i Kajrę. Kojarzycie ich? No właśnie.

REKLAMA

Sam kiedyś miałem problem z określeniem, kim jest Justyna Żyła. Znalazła się w 9. edycji programu, ponieważ faktycznie była gwiazdą, ale tabloidów. Było to tuż po aferze związanej z romansem jej byłego męża i praniem brudów w social mediach. Ostatecznie opisałem ją jako „celebrytka, była żona skoczka Piotra Żyły”, bo jak inaczej?

12. edycja „Tańca z gwiazdami” powinna się nazywać „Taniec z żonami gwiazd”.

W najnowszej edycji występuje żona innego słynnego skoczka – Iza Małysz. Twórcy programu jednak źle wyszli z progu. W zapowiedzi uczestników podpisali ją jako... „żona Orła z Wisły”. A wystarczyło dodać jeszcze, że jest bizneswoman – zajmowała się pensjonatem „Apartamenty u Małyszów”, ale niestety pandemia doprowadziła do ich zamknięcia. Wiadomo, że jej mąż Adam dzielnie pracował na to nazwisko, a ona go latami wspierała, ale można było ją przedstawić z większym szacunkiem.

 class="wp-image-1774447"
Fot. /www.instagram.com/tanieczgwiazdami

To nie jedyna wpadka, którą wychwycili internauci. Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała jest piosenkarką, z wykształcenia aktorką (grała epizody m.in. w „Komisarzu Aleksie”, „Prawie Agaty” i „Na dobre i na złe”), ale została jednak podpisana jako „kobieca strona projektu Sławomir”. To też prawda, bo występuje z nim na scenie jednak wciąż coś tu zgrzyta. Gdyby do programu zaproszono rzeczywiście znane osoby, to nie byłoby takich problemów.

Jak podpisano Oliwię Bieniuk? Bynajmniej nie jest „córką Anny Przybylskiej i Jarosłąwa Bieniuka” , to znaczy jest, ale przede wszystkim jest „modelką i influencerką”. Owszem to ironiczne w kontekście przedstawienia Izy Małysz, ale pokazuje też, że można było jakoś lepiej scharakteryzować zaproszonych celebrytów. Internauci nie szczędzą krytycznych komentarzy. To chyba najbardziej kontrowersyjna edycja, a jeszcze się na dobrą sprawę nie rozpoczęła.

 class="wp-image-1774459"
Screen z Instagrama

Lista uczestników 12. edycji „Tańca z gwiazdami”:

 • Oliwia Bieniuk, modelka i influencerka, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka
 • Sylwia Bomba – fotografka, gwiazda programu „Gogglebox”
 • Łukasz „Juras” Jurkowski - komentator, zawodnik MMA
 • Magdalena Kajrowicz-Zapała – wokalistka, aktorka, żona Sławomira
 • Radosław Liszewski - lider zespołu Weekend
 • Izabela Małysz - bizneswoman, żona Adama Małysza
 • Kinga Sawczuk – tiktokerka i youtuberka znana jako Kompleksiara
 • Denis Urubko – himalaista, jako ósmy wspinacz na świecie zdobył Koronę Himalajów i Karakorum bez wspomagania się tlenem
 • Wojciech Węcławowicz - sportowiec, influencer Fit Oldboy

W jury znaleźli się:  Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski.

REKLAMA

12. edycja „Tańca z gwiazdami” zaczyna się 30 sierpnia 2021 roku na Polsacie.

* zdjęcie główne Polsat / YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA