REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Taylor Swift rozbiła bank na gali MTV. Zdobyła najwięcej nagród w najważniejszych kategoriach

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, która osiągnęła ogromny sukces. Na niedawnym MTV VMA 2023 gwiazda zdobyła aż 9 statuetek w najważniejszych kategoriach, jeszcze bardziej ugruntowując swoją pozycję uznanej nie tylko przez krytyków, ale i fanów gwiazdy pop.

13.09.2023
12:45
Taylor Swift Brian Friedman Shutterstock
REKLAMA

Taylor Swift na przestrzeni ostatnich lat osiągnęła gigantyczny sukces. Mimo ogromnej ilości sprzedanych płyt, zagranych koncertów i ciekawych projektów, gwiazda nie osiada na laurach, wciąż tworzy nową muzykę, "karmiąc" swoich fanów.

REKLAMA

Taylor Swift triumfowała podczas gali MTV 2023. Zdobyła aż 9 statuetek.

Nie dziwi więc fakt, że na niedawnej gali MTV VMA 2023 artystka triumfowała, zgarniając aż dziewięć statuetek. Taylor zdobyła nagrody w takich kategoriach jak m.in. teledysk roku za "Anti-Hero", piosenkę roku, najlepszą reżyserię oraz najlepsze zdjęcia. Taylor Swift zdecydowanie triumfowała na gali, natomiast największą przegraną gali MTV została Miley Cyrus. Mimo ogromnego sukcesu piosenki "Flowers" Miley nie zdobyła żadnej nagrody, choć nominowana była w aż sześciu kategoriach.

Na Spider's Web dużo piszemy o Taylor Swift:

Taylor Swift na rynku muzycznym zadebiutowała mając zaledwie 14 lat

Taylor Swift na rynku muzycznym funkcjonuje już bardzo długo. Pierwszy kontrakt muzyczny podpisała w wieku zaledwie 14 lat z wytwórnią muzyczną Big Machine Records. W 2006 roku wydała swój debiutancki album tytułowy, z którym zadebiutowała na piątym miejscu listy Bilboard 200, pozostając w notowaniu aż do końca dekady. Taylor Swift jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek na całym świecie, mając na swoim koncie więcej niż 50 mln sprzedanych albumów i 150 mln singli.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA