REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taylor Swift świętuje 31. urodziny nowym albumem. Niespodziewana premiera „Evermore” już jutro

Jak świętować urodziny to z przytupem. Z takiego założenia wyszła Taylor Swift, która z okazji swoich nadchodzących urodzin postanowiła udostępnić fanom zupełnie nowy album-niespodziankę. Na „Evermore” znajdzie się aż siedemnaście piosenek. Kiedy będziemy mogli ich posłuchać?

10.12.2020
16:01
taylor swift nowy album
REKLAMA
REKLAMA

W dniu 13 grudnia Taylor Swift skończy 31 lat. Ta rocznica będzie mieć szczególne znaczenie dla jednej z najpopularniejszych wokalistek globu. Gwiazda muzyki pop i folk postanowiła z tego powodu uczcić urodziny w wyjątkowy sposób wraz z milionami swoich fanów.

Już za kilkanaście godzin opublikuje bowiem swój 9. album studyjny zatytułowany „Evermore”.

Nowy materiał jest absolutnym zaskoczeniem dla słuchaczy, ponieważ powstawał w tajemnicy, a poprzedni longplay Taylor Swift debiutował w sklepach niecałe pół roku temu. Obie płyty mają być zresztą ze sobą bardzo ściśle powiązane. Artystka wprost stwierdza w mediach społecznościowych, że „Evermore” to siostrzany album w stosunku do „Folklore”.

Taylor Swift przyznała, że nie mogła przestać pisać piosenek. Dlatego „Evermore” będzie liczyć aż 15 głównych utworów i dwie piosenki bonusowe.

Nowy materiał od Swift będzie więc zdecydowanie bardziej folkowy niż popowy, ale nikt nie będzie z tego powodu raczej narzekać. Tym bardziej, że „Folklore” okazał się olbrzymim hitem i zebrał bardzo entuzjastyczne recenzje (piosenkarka została też za niego nominowana do kilku nagród Grammy). Na zdecydowanej większości utworów znajdujących się na „Evermore” Taylor Swift śpiewa samodzielnie, ale znalazło się tam też miejsce na kilka featuringów (chodzi o Haim, The National i Bona Ivera).

Premiera „Evermore” została wyznaczona na północ czasu EST, czyli 6 rano czasu polskiego.

REKLAMA

* Autorką zdjęcia tytułowego jest Beth Garrabrant.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA