REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taylor Swift pierwszą oficjalną gwiazdą Open'er Festival 2020. Kiedy wokalistka wystąpi w Polsce?

Ostatni festiwal muzyczny w Gdyni zakończył się olbrzymim sukcesem. A wszystko wskazuje na to, że organizatorzy wydarzenia chcą jeszcze podkręcić tempo w następnym roku. Właśnie ogłosili pierwsze nazwisko z nowego line-upu. Do Polski przyjedzie Taylor Swift.

17.09.2019
17:11
taylor swift opener festival 2020
REKLAMA
REKLAMA

Open'er Festival 2019 mógł się pochwalić takimi wykonawcami i zespołami jak Lana Del Rey, Kylie Minogue, Greta Van Fleet, Travis Scott, Death Grips i The Smasing Pumpkins. Wydawało się, że pobić zeszłoroczny line-up będzie niezwykle trudno, ale organizatorzy gdyńskiego festiwalu właśnie wykonali pierwszy krok w dokładnie tę stronę. Do Polski już wkrótce przyjedzie jedna z najważniejszych współczesnych artystek pop.

Na Open'er Festival 2020 przyjedzie Taylor Swift.

Wokalistka niecały miesiąc temu zadebiutowała z zupełnie nową płytą, „Lover”. Album doczekał się bardzo pozytywnych recenzji i dostarczył jej fanom na całym świecie zupełnie nowy katalog wpadających w ucho piosenek o miłości. To 7. album studyjny Swift i trzeci z rzędu, który porzuca estetykę country w całości na rzecz popu.

REKLAMA

Wiadomo już, kiedy dokładnie Taylor Swift wystąpi przed polską publicznością. Koncert artystki odbędzie się 3 lipca 2020 roku na gdyńskiej scenie. Karnet na cały festiwal, a także bilety weekendowe i jednodniowe są już dostępne do kupna na oficjalnej stronie internetowej Open'er Festival. Na ten moment nie wiadomo, kto oprócz autorki takich hitów jak You Need To Calm Down, Ready For It?, Style i Look What You Made Me Do wystąpi na przyszłorocznej edycji wydarzenia. Kolejnych informacji możemy się jednak spodziewać już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA