REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy zwiastun filmu "Ted 2" tylko dla dorosłych

Pierwsza część filmu "Ted", opowiadającego o przygodach niegrzecznego pluszaka, nie była wcale tak ostra i kontrowersyjna, jak zapowiadano. I choć zarobiła prawie 550 milionów dolarów, twórcy wiedzą, że drugi raz to nie przejdzie - musi być bardziej ordynarnie, sprośnie i niestosownie. Właśnie taki jest najnowszy zwiastun sequela.

28.04.2015
9:48
Nowy zwiastun filmu Ted 2 tylko dla dorosłych
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli jesteście teraz w pracy, raczej odłóżcie oglądanie na później - nowy zwiastun "Ted 2" to prawdziwa jazda po bandzie. Chciałoby się powiedzieć: nareszcie, bo przecież film ten od zawsze był reklamowany jako niesalonowy, choć w pierwszej części i w dotychczasowych trailerach na dobrą sprawę trudno było tej pieprzności doświadczyć.

REKLAMA

Na ekrany polskich kin "Ted 2" wejdzie w lipcu tego roku, miesiąc po premierze w USA. Reżyserem filmu jest Seth MacFarlane, wspólnie z Alecem Sulkinem i Wellesleyem Wildem odpowiedzialny także za scenariusz i dubbing tytułowego bohatera. W obsadzie zobaczymy między innymi Marka Wahlberga, Amandę Seyfried, Morgana Freemana, Liama Neesona i Johna Slattery'ego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA