REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Polskie CSI, czyli nowa produkcja Polsatu. Zobacz zwiastun serialu Ślad

Polskie seriale sensacyjno-kryminalne od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością. Produkcje pokroju Kruka i Watahy były do tej pory raczej domeną telewizji kablowych. Swoich sił w gatunku z pomocą serialu Ślad spróbuje też Polsat.

31.07.2018
8:57
slad-polsat
REKLAMA
REKLAMA

Okres wakacyjny to czas wzmożonej pracy na planach zdjęciowych polskich seriali. Większość produkcji to kontynuacje znanych od lat marek, ale w tym sezonie pojawiło się też kilka nowości. Jak choćby nowy serial Showmaxa Rojst. Swoją niespodziankę przygotowała też stacja Polsat, która właśnie zapowiedziała powstanie serialu Ślad.

Ma to być produkcja kryminalna, która opowie o działalności Centralnego Wydziału Śledczego Policji. To właśnie jego członkowie zajmą się ściganiem najbardziej niebezpiecznych przestępców. Oprócz efektownych pościgów i pasjonujących spraw zwiastun obiecuje również dużo pracy kryminologicznej.

Na podstawie pierwszych materiałów ujawnionych przez producenta można wywnioskować, że Ślad będzie przypominał produkcje z serii CSI.

Nie ma więc co szykować się na produkcję pokroju Belfra czy Kruka. Z drugiej strony powtarzanie cudzych schematów trudno byłoby uznać za oryginalne działanie. Nie miałoby też większego sensu, bo odbiorcy Telewizji Polsat różnią się od typowego widza HBO czy Canal+.

REKLAMA

W produkcji wystąpią znani i utalentowani aktorzy m.in. Włodzimierz Matuszak, Przemysław Bluszcz, Mariusz Jakus i Aleksandra Hamkało. Akcja Śladu toczy się we Wrocławiu, a producentem serialu jest firma Tako Media.

Serial Ślady zadebiutuje na antenie już 10 września.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA