REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD

„Tenet” Nolana od dziś dostępny w internecie. To jedyny tegoroczny blockbuster z Hollywood

Fani twórczości Christophera Nolana czekali na ten moment od kilku miesięcy. Najnowszy film brytyjskiego reżysera pt. „Tenet” właśnie zadebiutował na kilku dostępnych w Polsce platformach VOD. Gdzie można go obejrzeć, w jakiej jakości oraz cenie?

15.12.2020
12:48
tenet vod
REKLAMA
REKLAMA

Rok 2020 zdecydowanie nie był łaskawy dla branży filmowej, przez co zdecydowana większość zapowiedzianych na ostatnie miesiące produkcji nie weszła do kin. Jednym z niewielu tytułów, których premiery nie przełożono na późniejszy termin, okazał się „Tenet” Christophera Nolana. Thriller science fiction z Johnem Davidem Washingtonem, Robertem Pattinsonem i Elizabeth Debicki w rolach głównych trafił na ekrany 26 sierpnia i zebrał dosyć mieszane recenzje. Niektórzy chwalili sceny akcji i grę aktorską, a inni podkreślali problemy związane z pozbawionym emocji i dosyć zagmatwanym scenariuszem.

„Tenet” opowiada historię tajemnej organizacji szpiegowskiej, próbującej uratować świat przed zagrożeniem bardziej śmiercionośnym niż wojna nuklearna. W trakcie filmu główny bohater, zwany Protagonistą, dowiaduje się, że pewien rosyjski handlarz bronią odkrył sposób na odwrócenie pętli czasowej i poruszanie się w odwrotnym kierunku niż zazwyczaj biegnie czas. Czy zdoła dotrzeć do tego, czym tak naprawdę jest Tenet i ocalić ludzkość? Odpowiedź na to pytanie będziecie mogli poznać już dziś, dzięki premierze filmu na platformach VOD.

Tenet” dostępny w serwisach Rakuten TV, iTunes oraz Chili

Pierwsze dwie usługi oferują możliwość czasowego wypożyczenia produkcji w jednej z trzech wersji (SD, HD i 4K) w cenie 14,99 zł lub kupna go za 54,99 zł. „Tenet” na Chili jest odrobinę tańszy, bo kosztuje odpowiednio 14,90 zł za wypożyczenie tytułu na 28 dni (trzeba obejrzeć w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia seansu) i 54,90 zł za kupno. Platforma oferuje też tylko wersję w 4K.

REKLAMA

Na każdym z serwisów znajdziemy nieco zmienione wersje językowe. Kopia „Tenet” nabyta za pomocą iTunes będzie możliwa do obejrzenia po polsku (napisy, stereo, Dolby), a także w ponad 20 innych językach m.in. po angielsku, hiszpańsku czy niemiecku. Podobnie szeroki wybór oferuje również Rakuten TV. Osoby zainteresowane polskim lektorem mogą za to ominąć wersję zaproponowaną przez Chili, bo na stronie serwisu można znaleźć informację tylko o trzech językach: oryginalnym, niemieckim i włoskim. Do każdej udostępniono oczywiście polskie napisy.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA