REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Christopher Nolan eksperymentuje z czasem w nowym zwiastunie „Tenet”

„Tenet” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku. Zgodnie z zapowiedziami film zadebiutuje na ekranach kin w lipcu tego roku, a tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji.

22.05.2020
10:22
Nowy zwiastun Tenet. Fiilm Christophera Nolana w lipcu w kinach
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus pozmieniał plany wielu dystrybutorów. Wraz z rozwojem pandemii powiększała się lista przesuniętych na późniejszy termin premier. Pewne hity pokroju „Nie czas umierać”, „Szybcy i wściekli 9”, czy „Mulan” padły więc ofiarami COVID-19. Do tej pory dzielnie chroni się przed nim „Tenet”. Zgodnie z zapowiedziami nowy film Christophera Nolana zadebiutuje w lipcu na wielkim ekranie. I oby tak się stało, bo nowy trailer skutecznie napędza hype.

Trailer nowego filmu Christophera Nolana.

Chociaż wielu dystrybutorów zdecydowało się przenieść premiery swoich filmów do serwisu VOD, trudno sobie wyobrazić, żeby spotkało to też „Tenet”. Reżyser zrealizował produkcję wykorzystując technologię IMAX i 70 mm. Zdjęcia powstawały natomiast w siedmiu krajach. Efekt robi więc wrażenie. Zresztą przekonajcie się sami:

Premiera trailera była równie oryginalna, co, jak wszystko wskazuje, sam film. Co prawda zwiastun jest już dostępny w sieci, ale najpierw pojawił się w grze „Fortnite”. To gracze zobaczyli go jako pierwsi.

„Tenet” to połączenie kina szpiegowskiego z science fiction.

Zgodnie z opisem produkcji jest to opowieść o ludziach walczących o przetrwanie całego świata. Muszą powstrzymać III wojnę światową, a mogą to zrobić za pomocą tytułowego teneta. Dzięki niemu potrafią manipulować czasem, a dokładniej dokonywać jego inwersji. W obsadzie znaleźli się John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh.

REKLAMA

Twórca trylogii o Mrocznym Rycerzu wielokrotnie udowodnił już, że potrafi i lubi eksperymentować z czasem na ekranie. Za przykłady niech posłuży „Memento”, „Incepcja” i „Dunkierka”. Nazwisko reżysera gwarantuje więc najwyższą jakość produkcji i ostrą jazdę bez trzymanki.

Premiera „Tenet” zapowiedziana jest na 17 lipca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA