REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To oni będą bohaterami „Terminatora: Dark Fate”. Są zdjęcia obsady nowego filmu o cyborgu z przyszłości

Pojawiły się nowe zdjęcia z „Terminatora: Dark Fate”. Tym samym zaoferowano nam bliższe spojrzenie na główną obsadę nadchodzącego filmu.

04.04.2019
18:56
terminator dark fate zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Premiera obrazu w reżyserii Tima Millera, twórcy „Deadpoola”, jest zaplanowana na listopad tego roku. To oznacza, że machina promocyjna zaczyna powoli nabierać rozpędu. Do tej pory opublikowano tylko jedną fotografię z nowego „Terminatora”. Teraz jest ich sześć.

Możemy się na nich przyjrzeć nowym członkom obsady. Wśród aktorów zaangażowanych w produkcję są Mackenzie Davis, Diego Boneta, Natalia Reyes oraz Gabriel Luna. Ostatni z wymienionych wcieli się w nowego Terminatora. Sporo nazwisk kojarzących się z Ameryką Łacińską, zresztą Reyes pochodzi z Kolumbii, a Boneta z Meksyku. Może to oznaczać, że akcja filmu zostanie osadzona w tamtych rejonach.

Studio Paramount Pictures udostępniło też zdjęcia ze starymi wygami. Chodzi dokładniej o Arnolda Schwarzeneggera jako nieśmiertelnego T-800 oraz Lindę Hamilton, która powtórnie wystąpi jako Sarah Connor. Wspomniany wcześniej kwartet świeżej krwi ma wcielić się w głównych bohaterów, wyjadacze serii zostaną zepchnięci na dalszy plan.

O „Terminatorze: Dark Fate” wciąż zbyt wiele nie wiadomo, ale niedawno poznaliśmy osobę, która skomponuje muzykę do filmu.

Skoro Tim Miller stoi za kamerą, to na pokładzie nie mogło zabraknąć Toma Holkenborga, znanego szerzej jako Junkie XL. To on właśnie napisał muzykę do „Deadpoola”, ale też do „Mad Max: Na drodze gniewu” czy „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

REKLAMA

Ciekawe jest, w jakim punkcie czasowym zostanie osadzony film. Mianowicie zignoruje on wszystkie wydarzenia, które miały miejsce po „Dniu sądu” w reżyserii Jamesa Camerona. Będzie to zatem kontynuacja hitu z 1991 roku. Z kolei sam Cameron pełni obowiązki producenta obrazu.

„Terminator: Dark Fate” wejdzie na ekrany kin w Polsce 8 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA