REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Na tym horrorze ludzie mdleją i wymiotują. Niedługo pojawi się w Polsce

Zapomnijcie o Pennywise'ie z "To". Nowy horror o morderczym klaunie nie tylko zachwyca zagranicznych krytyków, ale też sprawia, że widzowie mdleją i wymiotują. Zapnijcie więc pasy, bo "Terrifier 2" niedługo pojawi się również w naszym kraju.

17.10.2022
12:00
horror terrifier 2 polska premiera
REKLAMA

Czyżby powstał najstraszniejszy horror z morderczym klaunem w roli głównej? Czyżby Art właśnie zawstydzał Pennywise'a z "To" na podstawie prozy Stephena Kinga? Doniesienia widzów z seansów "Terrifier 2" na to wskazują. Ten film grozy trafił w ograniczonej dystrybucji na wielkie ekrany na początku października. Zdążył już podbić serca krytyków, a teraz internauci zapewniają mu najlepszą możliwą reklamę.

Po wydarzeniach przedstawionych w "Terrfier" tajemnicza istota przywraca Arta do życia. Żądny krwi klaun nie zwleka i od razu bierze się za to, co wychodzi mu najlepiej - terroryzowanie młodych ludzi. Akurat zbliża się impreza halloweenowa, więc będzie miał spore pole do popisu. Podobno wspina się na wyżyny swojej pomysłowości, a twórcy widzów nie oszczędzają.

REKLAMA

Terrifier 2 - ludzie mdleją na nowym horrorze

Krytycy w swoich recenzjach już zaznaczali, że "Terrifier 2" jest brutalny. Internauci potwierdzają. Jak bowiem możemy przeczytać w mediach społecznościowych, część widzów nie jest w stanie opuścić kina o własnych siłach, albo wychodzi z torebkami pełnymi wymiotów.

Właśnie oglądałem "Terrifier 2". To był niesamowity, brutalny bałagan. Gość za mną zemdlał i uderzył w moje krzesło, a inny typ wyszedł, bo nie czuł się za dobrze i usłyszałem, jak wymiotuje głośno i obficie w toalecie.

"Terrifier 2" jest tak brutalny, że zwymiotowałem do swojego popcornu.

Mój kolega zemdlał i wezwano pogotowie. Gorąco polecam

- czytamy na Twitterze.

Po premierowym weekendzie producent wykonawczy "Terrifier 2" postanowił dorzucić swoją cegiełkę do całej dyskusji i na Twitterze opublikował ostrzeżenie dla potencjalnych widzów. Jednocześnie zasugerował też, aby się czegoś złapać, bo "nadchodzą newsy". Możemy spokojnie założyć, że dotyczą one kolejnych części serii, bo jak już wiadomo, twórcy zamierzają franczyzę rozwijać.

Terrifier 2 - kiedy premiera w Polsce?

Rodzi się uzasadnione pytanie, czy te wszystkie doniesienia o słabnących i wymiotujących widzach, nie są jedynie chwytem marketingowym. W końcu historia filmów grozy dobrze zna takie sztuczki. Już William Castle słynął z tego, że zatrudniał statystów, aby odgrywali role mdlejących osób i sanitariuszy wynoszących ich na noszach ("Mrowiec" z 1959 roku). Czy w tym wypadku również mamy do czynienia z oszustwem? Niedługo sami będziemy mogli się przekonać.

Terrifier 2
REKLAMA

Na razie nie zapowiada się, aby "Terrifier 2" miał trafić w naszym kraju do regularnej dystrybucji. Będzie go można jednak zobaczyć podczas zbliżającego się Splat Film Fest. W ramach festiwalu pojawi się w kinach zarówno we Wrocławiu jak i Warszawie. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA