REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„The Batman” nareszcie dostał zwiastun. Fani szaleją, a dziennikarze analizują, bo jest na co popatrzeć

Zapowiedź pierwszego wideo i nowych informacji na temat filmu „The Batman” bez wątpienia była najważniejszą przynętą zachęcającą widzów do śledzenia wydarzenia DC Fandome. Oczekiwania fanów Mrocznego Rycerza zdecydowanie nie zostały zawiedzione. Premierowy zwiastun produkcji jest bowiem fenomenalny.

23.08.2020
11:38
the batman zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim czasie DC zdecydowanie przejęło pałeczkę lidera z najciekawszymi filmami superbohaterskimi z rąk Marvela. Wiele z zapowiedzianych w ostatnim czasie projektów budzi olbrzymią ekscytację fanów, a na temat właściwie każdego z nich dowiedzieliśmy się wiele nowego w trakcie trwającego weekendu. Żaden tytuł nie przyciągał jednak tak wielu widzów jak nowy solowy film o Mrocznym Rycerzu.

„The Batman” dostał swój własny panel w trakcie DC Fandome, w trakcie którego dowiedzieliśmy się bardzo wielu nowych szczegółów na temat wizji twórców, poszczególnych bohaterów i głównych wątków fabularnych. Reżyser Matt Reeves podkreślił, że Batmana i jego przeciwników poznamy na początku ich drogi. Robert Pattinson wcieli się w niedoświadczonego pogromcę zbrodni, którego momentami wciąż ponoszą emocje i który popełnia błędy. Dalecy od swojej szczytowej formy i zwyczajowych metod działania będą też Catwoman, Człowiek-Zagadka czy Pingwin.

Głównym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza będzie Riddler, co potwierdza premierowy zwiastun „The Batman”.

Zaprezentowany materiał trwa ponad 2 minuty, więc określanie go mianem teasera wydaje się nieco mylące. Dowiadujemy się z niego, że Człowiek-Zagadka rozpoczął kampanię zbrodni przeciwko zakłamaniu w Gotham. Jego (prawdopodobnie) pierwszą ofiarą jest burmistrz Don Mitchell Jr., który ginie w brutalny sposób na początku zwiastuna. Na miejsce zbrodni, mimo podejrzliwych reakcji większości funkcjonariuszy, zostaje wezwany Batman. Komisarz Jim Gordon ma jednak ku temu dobry powód, bo Riddler zostawił zaszyfrowaną zagadkę zaadresowaną do Mściciela z Gotham.

REKLAMA

Oprócz scen związanych z głównym antagonistą na ekranie możemy też po raz pierwszy zobaczyć Kobietę-Kot (w jeszcze dosyć prowizorycznym kostiumie) próbującą obrabować sejf i Oswalda Cobblepota. Główne role w „The Batman” obok Roberta Pattinsona zagrają Paul Dano, Zoe Kravitz, Colin Farrell, Andy Serkis, Jeffrey Wright, John Turturro i Peter Sarsgaard. Na premierę nowego dzieła Matta Reevesa przyjdzie nam jednak niestety jeszcze trochę poczekać.

DC zapowiedziało premierę „The Batman” na 1 października 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA