REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiemy już, czym będzie „The Book of Boba Fett”. Twórca „The Mandalorian” potwierdził domysły fanów

Jon Favreau potwierdził dzisiaj przypuszczenia fanów dotyczące wieńczącej 2. sezon „The Mandalorian” zapowiedzi „The Book of Boba Fett”.  

21.12.2020
20:30
the book of boba fett disney plus
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga na spoilery dotyczące finałowego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian.

18 grudnia 2020 roku zapisał się w historii „Star Wars” wielkimi zgłoskami. To wtedy na Disney+ pojawił się finałowy odcinek 2. sezonu „The Mandalorian”. Na sam koniec epizodu twórcom udało się zaskoczyć widzów. Po napisach zamieszczono bowiem scenę, w której Boba Fett w towarzystwie Fennec Shandy wraca do widzianego w „Powrocie Jedi” pałacu Jabby. Łowca nagród spotyka tam Biba Fortunę. Zabija go szybkim strzałem i zasiada na tronie, a zaraz po tym na ekranie widnieje napis „The Book of Boba Fett” i zapowiedź grudniowej premiery... no właśnie, czego?

Fani „Gwiezdnych wojen” dosłownie oszaleli. Nikt nic wcześniej o tym nie wspominał. Nawet na niedawnym spotkaniu z inwestorami Disneya nie było o tym ani słowa, a przecież zapowiedziano wtedy ponad 10 projektów osadzonych w uniwersum „Star Wars”. W sieci pojawiły się więc domysły, że „The Book of Boba Fett” może być samodzielnym serialem (o czym bez konkretów mówiło się już od jakiegoś czasu), może być inną nazwą 3. sezonu „The Mandalorian” albo też filmem przygotowywanym na VOD.

Scenarzysta finałowego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian” rozwiał dzisiaj wszelkie wątpliwości.

Jon Favreau wystąpił bowiem w „Good Morning America” i powiedział:

Nie podawaliśmy tej informacji, bo nie chcieliśmy zepsuć niespodzianki podczas zapowiedzi wszystkich nadchodzących seriali... Disney pozwolił mi utrzymać to w sekrecie. To całkowicie niezależny od 3. sezonu „The Mandalorian” projekt.

Co więcej, również dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w serialu występują Temuera Morrison (Boba Fett) i Ming-Na Wen (Fennec Shand), a producentami wykonawczymi są Jon Favreau, Dave Filoni i Robert Rodriguez. Akcja ma się rozgrywać w tej samej linii czasowej co „The Mandalorian” i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami serial trafi na platformę Disney+ w grudniu 2021 roku.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA