REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

Ścieżka muzyczna z serialu „The Eddy” już dostępna online, a na niej śpiewająca Joanna Kulig

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy kochają jazz i których zachwyci nowy serial „The Eddy” z Joanną Kulig; będzie ich z pewnością wielu. W serwisach streamingowych można już posłuchać soundtracku z produkcji. Płyta dostępna jest m.in. na Spotify, Apple Music czy YouTube Music.

08.05.2020
12:39
Muzyka z serialu „The Eddy” już w Spotify, Apple Music i nie tylko
REKLAMA
REKLAMA

Serial „The Eddy”, za który odpowiada m.in. Damien Chazelle, twórca „Whiplash” i „La La Land”, to istna perełka. W recenzji zachwycałam się światem przedstawionym, jego bohaterami i tym, co chyba najważniejsze w tej produkcji, muzyką!

Ta powstała specjalnie na potrzeby „The Eddy”, a do pracy na planie zatrudniono prawdziwych muzyków.

Nowość Netfliksa opowiada o zespole związanym z podupadającym klubem o tytułowej nazwie. Ten mieści się w Paryżu, w latach współczesnych. W główną rolę, jednego z właścicieli knajpy, wcielił się, André Holland. Aktor zagrał Elliota Udo, wybitnego pianistę i kompozytora. Pod swoimi skrzydłami ma grupę muzyków, dla których The Eddy to całe życie. Na pokładzie znaleźli się m.in. Randy, czyli Randy Kerber, znany kompozytor, orkiestrator i klawiszowiec. To on wraz z Glenem Ballardem jest odpowiedzialny za muzykę z serialu. Mamy też Ladę Obradovic, chorwacką perkusistkę, w roli Katariny. Są również Jowee Omicil, saksofonista, i Kubańczyk Damian Nueva, grający na kontrabasie. Wokalistką zespołu jest Joanna Kulig, czyli Maja, która naprawdę zaśpiewała wszystkie utwory.

Już teraz możecie posłuchać ścieżki dźwiękowej z „The Eddy” w internecie.

Płyta, zwierająca kawałki z serialu, została udostępniona w serwisach streamingowych. Znajdziecie ją na Apple Music, Spotify, Deezerze, YouTube Music, iTunes Store, Tidalu, Amazon Music. Album zawiera dwadzieścia znakomitych utworów, również instrumentalnych. To wspaniała dawka jazzu. Teraz tylko czekam na fizyczny krążek!

REKLAMA

Oprócz tego do sieci trafiło nowe wideo z Joanną Kulig, która śpiewa piosenkę Grzegorza Turnaua, Między ciszą a ciszą, ze swoim serialowym bandem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA