REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Joanna Kulig na plakacie serialu „The Eddy”. Netflix zapowiada nową produkcję Damiena Chazelle'a

Nie mogę się zdecydować, z którego powodu bardziej czekam na ten miniserial. Z jednej strony występuje w nim Joanna Kulig, a z drugiej jego twórcą jest Damien Chazelle. Tym samym „The Eddy” zapowiada się wyjątkowo interesująco. A udostępnione dzisiaj przez Netfliksa plakat i teaser tylko zaostrzają apetyt na tę produkcję.

27.02.2020
20:26
Plakat i zapowiedź serialu The Eddy z Joanną Kulig od Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Uczestnicy Festiwalu Filmowego w Berlinie mogli dziś wpaść na pierwszy pokaz miniserialu, który odbył się w obecności twórców i obsady. Po seansie widzowie mogli więc zadać pytanie m.in. naszej rodaczce Joannie Kulig. W tym wypadku możemy być pewni, że na ekranie przyjdzie nam oglądać ją dłużej niż miało to miejsce w „Hannie”. Jej twarz w końcu znajduje się na udostępnionym dzisiaj plakacie:

The Eddy/Netflix
The Eddy/Netflix

Joanna Kulig wciela się w Maję – piosenkarkę trwającą w burzliwym związku.

Jej manager, główny bohater serialu, był cenionym pianistą jazzowym. Teraz prowadzi podupadający, tytułowy klub. Jego wspólnik może być zaangażowany w nie do końca legalne interesy. W miarę rozwoju akcji fabuła zagęszcza się. Pojawia się coraz więcej tajemnic, a protagonista będzie musiał skonfrontować się ze swoją przeszłością i walczyć o utrzymanie statusu quo w życiu osobistym i zawodowym.

Jak wiemy po dwóch pierwszych filmach Damiena Chazelle’a, jest on melomanem. Nic więc dziwnego, że muzyka będzie w serialu bardzo ważna. W informacji od Netfliksa czytamy:

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu „The Eddy” opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy - Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes.

Szykuje się więc prawdziwa uczta nie tylko dla oczu, ale również dla uszu.

Zresztą przekonajcie się o tym sami oglądając teaser:

REKLAMA

Składający się z 8 odcinków miniserial „The Eddy” swoją premierę będzie miał 8 maja 2020 roku na platformie Netflix.

Tego samego dnia wytwórnia Arista Records udostępni także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA