REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„The End of the F***ing World 2” już na dniach na Netfliksie. Nowy sezon serialu dostał pierwszy zwiastun

Netflix przygotował w listopadzie wiele godnych uwagi premier i powracających seriali. Jedną z najbardziej obiecujących kontynuacji jest debiutujący na początku miesiąca „The End of the Fucking World 2”. Nowy sezon produkcji właśnie doczekał się zwiastuna. Co zostało na nim pokazane?

30.10.2019
15:54
the end of the fucking world 2
REKLAMA
REKLAMA

Jednym z powodów popularności serwisów VOD jest fakt, że często decydują się wesprzeć projekty, które w klasycznej telewizji nigdy nie miałyby szans na realizację. Wbrew obiegowej opinii nie dotyczy to jednak „The End of the F***ing World”. Brytyjska produkcja zadebiutowała bowiem pierwotnie na Channel 4, a Netflix zajął się jedynie jej międzynarodową dystrybucją. Nie zmienia to jednak faktu, że szefowie platformy słusznie zdecydowali się na inwestycję w adaptację komiksu Charlesa Forsmana.

Zwariowana opowieść o 17-letnim Jamesie, który uważa się za psychopatę oraz jego nowej towarzyszce, Alyssie doczekała się niezwykle pozytywnych recenzji. Szczególne pochwały zebrała obsada serialu (zwłaszcza Alex Lawther i Jessica Barden), ale pozytywne słowa kierowano także w kierunku scenarzystów. Atmosfera i styl „The End of the F***ing World” były nie do podrobienia, dlatego kontynuacja wydawała się tylko kwestią czasu. Prace nad 2. sezonem rozpoczęto w marcu 2019 roku, a końcowy efekt poznamy już na dniach.

Zwiastun „The End of the Fucking World 2” składa się z samych obrazów i podłożonego pod nie coveru White Wedding.

Udostępniony trailer nie daje jednoznacznej odpowiedzi w związku otwartym zakończeniem 1. sezonu i niepewnym losem Jamesa. Czy główny bohater poniósł śmierć w wyniku odniesionych ran, a może właśnie oczekuje na wyrok w więzieniu? Nie sposób w tej chwili na to odpowiedzieć. Co nie oznacza, że materiał wideo nie zawiera kilku ciekawych scen.

REKLAMA

Przez większość zwiastuna widzimy Alyssę ubraną w suknię ślubną, a jednocześnie jakby wyrwaną z otoczenia i wykazującą symptomy depresji. Czy to jej reakcja na los ukochanego? A może ta ceremonia została przygotowana właśnie dla nich? I kim dokładnie jest pojawiająca się w trailerze Bonnie grana przez Naomi Ackie? Według przedpremierowych zapowiedzi jej bohaterka podobnie jak Alyssa w 1. serii będzie outsiderką z trudną przeszłością, co połączy obie dziewczyny. Dokładną naturę ich relacji poznamy jednak dopiero w następnym tygodniu.

Nowy sezon „The End of the F***ing World” zadebiutuje 5 listopada. Serial można oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA