REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

The Expanse opuszcza Netfliksa. Ten weekend to ostatnia szansa na obejrzenie serialu w serwisie

Wraz z końcem września Netfliksa opuszcza kilkadziesiąt filmowych hitów. Pośród nich łatwo przegapić informację, że z platformy znika też świetny serial The Expanse.

28.09.2018
22:01
The Expanse opuszcza serwis Netflix 30 września. Ostatnia szansa na obejrzenie
REKLAMA
REKLAMA

Czyszczenie bibliotek Netfliksa z wielu produkcji pod koniec września tego roku jest jedną z największych aktualizacji od dawna. Platformę opuściło już ponad sześćdziesiąt filmu, a kolejne znikną w ten weekend. Netflix z mniejszą liczbą filmowych hitów to jednak nie koniec złych wieści.

Największy serwis VoD opuści również serial The Expanse, który nigdy nie osiągnął popularności bliskiej Westworld czy Stranger Things, ale zbudował stałą i wierną bazę fanów. Ten ruch był w pewnym sensie spodziewany, co nie znaczy, że będzie go łatwo przełknąć.

The Expanse groziła całkowita likwidacja, ale serial uratował Amazon.

Wymusiło to zmiany w ramówce Netfliksa, który w Polsce pokazywał produkcję oryginalnie tworzoną przez kanał Syfy. Prędzej czy później Amazon musiał przejąć prawa do pokazywania wszystkich dotychczasowych sezonów produkcji, inaczej cała transakcja nie byłaby opłacalna.

REKLAMA

Na Netflix Polska wciąż jeszcze można obejrzeć dwa sezony The Expanse, co równa się dwudziestu trzem odcinkom (każdy po około 40 minut). Obejrzenie tego wszystko w ciągu weekendu nie jest wyzwaniem łatwym, ale słaba pogoda może zachęcić użytkowników serwisu do zostania w domu. A od tego tylko krok do włączenia Netfliksa i rozpoczęcia podróży kosmicznej z bohaterami popularnego serialu.

The Expanse można do końca września oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA