REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun „The French Dispatch”. Pierwszy rzut oka na gwiazdorską obsadę nowego filmu Wesa Andersona

Wes Anderson powraca! I jak się wydaje po trailerze jego najnowszego filmu, wciąż jest w znakomitej formie. W zwiastunie „The French Dispatch” znajdziemy bowiem wszystkie elementy twórczości reżysera, za które go kochamy.

12.02.2020
18:47
Zwiastun The French Dispatch. Trailer nowego filmu Wesa Andersona
REKLAMA
REKLAMA

Po animowanej „Wyspie psów” Wes Anderson postanowił uciec w nieco inne klimaty. Dość powiedzieć, że jego nadchodzący „The French Dispatch” otrzymał kategorię wiekową R. Oznacza to, że w filmie nie zabraknie nagości, scen seksualnych i wulgarnego języka, a co za tym idzie, w Stanach Zjednoczonych każdy potencjalny widz poniżej 17 roku życia będzie mógł wybrać się na seans tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna.

„The French Dispatch” – o czym jest?

Fabuła „The French Dispatch” osadzona jest we Francji lat 50. ubiegłego wieku. Skupia się wokół amerykańskiego dziennikarza, który próbuje tam tworzyć własną gazetę. Akcję napędza list miłosny, który otrzymuje pewnego dnia. Jak już wiemy, inspiracją do stworzenia opowieści była fascynacja Wesa Andersona magazynem „The New Yorker” i jednym z jego założycieli, Haroldem Rossem.

Oczywiście, jak to zwykle w dziełach twórcy „Grand Budapest Hotel” bywa, spodziewajcie się całego muzeum osobliwości. W fabule będą się one zderzać na każdym kroku. Co za tym idzie, z pewnością będzie zabawnie i wzruszająco. Reżyser znany jest ze swojej niczym nieskrępowanej wyobraźni, więc szykujcie się na kolejną do niej podróż. A jej przedsmak poczujecie w poniższym zwiastunie:

Tym bardziej, że obsada robi wielkie wrażenie. W filmie występują bowiem Benicio Del Toro, Adrien Brody, Tilda Swinton, Lea Seydoux, Frances McDormand, Timothee Chalamet, Lyna Khoudri, Jeffrey Wright, Mathieu Amalric, Stephen Park, Bill Murray, Owen Wilson, Liev Schreiber, Elisabeth Moss, Edward Norton, Willem Dafoe, Lois Smith, Saoirse Ronan, Christoph Waltz, Cecile De France, Guillaume Gallienne, Jason Schwartzman, Tony Revolori, Rupert Friend, Henry Winkler, Bob Balaban, Hippolyte Girardot i Anjelica Huston.

REKLAMA

„The French Dispatch” – kiedy premiera?

Światową premierę najnowszego dzieła Wesa Andersona zaplanowano na 24 lipca 2020 roku. „The French Dispatch” nie ma na razie wyznaczonego terminu polskiej dystrybucji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA