REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Clarkson dojechał na start. Wiemy, kiedy zobaczymy The Grand Tour, jest nowy zwiastun

Każdy fan motoryzacji na całym świecie czeka na The Grand Tour od Amazon Video. Wiemy już, jaką datę w kalendarzu zaznaczyć.

16.09.2016
14:36
The Grand Tour - nowy program z Clarksonem ma już datę premiery
REKLAMA
REKLAMA

The Grand Tour to nadchodzący program telewizyjny, tworzony przez „magiczną czwórkę” pracującą wcześniej dla BBC. Mowa oczywiście o prowadzących Jeremym Clarksonie, Richardzie Hammondzie i Jamesie Mayu, a także producencie Andym Wilmanie. To właśnie Wilman odpowiadał za Top Gear dla BBC, tworząc między innymi postać zamaskowanego Stiga.

Program doczekał się oficjalnej daty premiery

Serial telewizyjny produkowany dla Amazon Video ruszy z linii startowej 18 listopada 2016 roku. Kolejne odcinki telewizyjnego show będą się pojawiać co tydzień. Charyzmatyczni prowadzący podpisali umowę na przynajmniej 36 epizodów, rozłożonych w czasie na 3 lata.

REKLAMA

O The Grand Tour wypowiadał się sam Jeff Bezos. Według CEO Amazona, serial jest „niezwykle, niezwykle kosztowny”. Dzięki temu dostaniemy jeszcze piękniejsze ujęcia jeszcze potężniejszych samochodów w jeszcze egzotyczniejszych miejscach.

Wzorem Top Geara, powróci również telewizyjne studio, ale jego rola będzie znacząco mniejsza niż w oryginalnym programie motoryzacyjnym BBC.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA