REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

No i się doczekaliśmy. Zobacz pierwszy zwiastun "The Hateful Eight", nowego filmu Quentina Tarantino

"The Hateful Eight" - świetna obsada, westernowa konwencja, Quentin Tarantino, no i ten zwiastun. Zwykle w takich chwilach pisze się, że to będzie hit. Albo, że film zapowiada się wspaniale. W tym wypadku to się rozumie samo przez się.

12.08.2015
20:41
Zobacz pierwszy zwiastun The Hateful Eight, nowego filmu Quentina Tarantino
REKLAMA
REKLAMA

W Sieci wylądował właśnie pierwszy zwiastun najnowszego filmu autorstwa Quentina Tarantino. Mowa oczywiście o "The Hateful Eight", czyli westernie, opowiadającym o losach dwóch łowców głów,  którzy próbując ukryć się przez śnieżną zamiecią trafiają do Wyoming. Tam w wyniku niefortunnych zdarzeń zostają wplątani w krwawą i niebezpieczną intrygę. Zobaczcie pierwszy materiał wideo z tego widowiska.

REKLAMA

To pierwszy oficjalny zwiastun filmu. Kilka miesięcy temu do Internetu wyciekł wykradziony trailer, zaś jeszcze wcześniej - scenariusz "The Hateful Eight". Tarantino był wówczas o krok od podjęcia decyzji o porzuceniu tej produkcji. Na szczęście ostatecznie zmienił zdanie.

W "The Hateful Eight" wystąpią między innymi Samuel L. Jackson, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh i Tim Roth. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie genialny Ennio Morricone. Film trafi do wybranych kin - obsługujących format  Ultra Panavision 70 - jeszcze pod koniec grudnia 2015 roku, zaś premiera w pozostałych zapowiedziana jest na początek stycznia 2016.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA