REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

"The Inevitable End", najnowszy album Röyksopp dostępny w całości w streamingu

Dopiero za 5 dni premiera "The Inevitable End", ale norweski duet Röyksopp już postanowił podzielić się najnowszym albumem ze swoimi fanami. "The Inevitable End" dostępny jest na Soundcloudie oraz Deezerze.

05.11.2014
16:39
„The Inevitable End”, najnowszy album Röyksopp dostępny w całości w streamingu
REKLAMA

REKLAMA

Po opublikowanej w maju EP-ce "Do It Again" - nagranej z Robyn - Röyksopp zamiast gasić pragnienie fanów, jedynie je wzmocnił. Na długogrający album nie trzeba jednak było specjalnie długo czekać, "The Inevitable End" oficjalną premierę ma 10-go października, ale już dzisiaj można go posłuchać za pośrednictwem Soundcloude'a i Deezera. Svein Berge i Torbjørn Brundtland twierdzą, że najnowszy album jest najbardziej osobistym w całej dyskografii i - co ciekawe - ostatnim.

REKLAMA

Nie oznacza to jednak, że Röyksopp przestaną robić muzykę, po prostu nie będą jej wydawać już w tradycyjny sposób, jak do tej pory. Za pewne nie dostaniemy więcej longplayów w fizycznej, jak i cyfrowej postaci, ale nowe kawałki na pewno tak. Trochę przykro, że Norwedzy już nigdy więcej nie skompletują długogrającego materiału, ale w czasach, gdy fizyczna sprzedaż krążków ciągle spada, potrafię ich zrozumieć. Póki co możemy cieszyć się ostatnim, piątym studyjnym albumem Röyksopp, na którym gościnnie udzielała się Robyn. Wokalistki można posłuchać w Monument (znanym z EP-ki "Do It Again") oraz Rong.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA