REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Chcesz porozmawiać o The Last Jedi ze spoilerami? Dobrze trafiłeś

Internet krzywo patrzy na rozmowy o fabule The Last Jedi. Fani nie mogą swobodnie wymieniać się wrażeniami w sieci. Jeśli jesteś już po seansie lub spoilery ci nie straszne, a chciałbyś podyskutować z innymi fanami o filmie, to zapraszamy do wspólnej dyskusji o Ostatnim Jedi.

14.12.2017
11:00
star wars the last jedi gwiezdne wojny ostatni jedi 5
REKLAMA
REKLAMA

The Last Jedi zadebiutował wczoraj w polskich kinach, ale nie wszyscy mieli okazję dotrzeć na środowe seanse. Z czystej przyzwoitości warto powstrzymać się przed zdradzaniem twistów fabularnych w The Last Jedi podczas rozmów w social media, zwłaszcza, że oficjalna premiera filmu dopiero dzisiaj.

The Last Jedi Ostatni Jedi Star Wars Trailer class="wp-image-100814"

Ostatni Jedi i spoilery

Gwiezdne wojny to światowy fenomen. Nie ma drugiej serii filmów, która w aż takim stopniu elektryzowałaby kilka pokoleń widzów przez dekady. Nic dziwnego, że fani przed seansem jak ognia unikają spoilerów, które mogłyby popsuć wrażenia płynące z seansu, a internet jest dla nich niczym pole minowe.

Co prawda nie da się zdradzić wszystkich zwrotów akcji w The Last Jedi jednym zdaniem, które zmieści się w wiadomości wysłanej na Twittera, ale i tak łatwo popsuć radość z seansu innym widzom, wspominając kluczowe momenty. Tak się po prostu nie robi. To okrutne.

star wars the last jedi gwiezdne wojny ostatni jedi recenzja 29 class="wp-image-115470"

Gdzie w takim razie można podyskutować o The Last Jedi?

Publiczne rozmowy na temat filmu nie wchodzą w grę w obawie przed linczem. Postanowiliśmy przygotować dla fanów Star Wars bezpieczną przestrzeń. Tutaj możecie wyrażać swoje opinie o filmie bez obawy o to, że tłum nerdów odwiedzi was następnego dnia z widłami.

Podobny post powstał rok temu i cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych czytelników. Pod tegoroczną bezspoilerową recenzją The Last Jedi widziałem komentarz, w którym jeden z fanów prosił o podobną przestrzeń do dyskusji w tym roku i tę prośbę niniejszym spełniam.

REKLAMA

Komentarze pod tym postem są do waszej dyspozycji - dajcie znać, co myślicie o VIII epizodzie Gwiezdnych wojen.

PS Po obejrzeniu The Last Jedi warto zajrzeć do postu, w którym nasi czytelnicy wypowiadali się na gorąco ze spoilerami po seansie Przebudzenia Mocy. Jakież wtedy krążyły teorie na temat pochodzenia Rey, Snoke’a, dalszych losów bohaterów i Luke’a Skywalkera! Pasjonująca lektura z perspektywy czasu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA