REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Krótki spacer po historii Batmana w drugim zwiastunie "The Lego Batman Movie"

"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" na całym świecie zbiera miażdżące recenzje od krytyków. Fani Człowieka Nietoperza mogą jednak odetchnąć z ulgą, bowiem w ciągu niespełna roku powstanie naprawdę udane widowisko z jego udziałem. A przynajmniej to obiecują zwiastuny "The Lego Batman Movie. 

29.03.2016
9:36
Obejrzyj drugi zwiastun The Lego Batman Movie
REKLAMA
REKLAMA

"The Lego Batman Movie" to spin-off filmu „Lego Przygoda” z 2014 roku, który - jak nietrudno się domyślić po tytule - opowiadać będzie o przygodach alter ego Bruce'a Wayne'a. Choć swoją premierę będzie miał on dopiero w lutym 2017 roku, producenci - zapewne chcąc wykorzystać zamieszanie związane z "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" - w ciągu ostatnich kilku dni zdążyli podzielić się z nami pierwszymi fotosami i aż dwoma zwiastunami.

REKLAMA

Najnowszy trailer "The Lego Batman Movie" pozwala nam rzucić okiem na rezydencję Wayne'a i wysłuchać krótkiego, dowcipnego elaboratu Alfreda na temat historii Batmana. Na pewno nie jest to humor, który trafi do wszystkich, ale ci, którym podobał się film "Lego Przygoda", powinni być zadowoleni. Swoich głosów w produkcji udzielają między innymi: Will Arnett jako Batman, Ralph Fiennes jako Alfred, Rosario Dawson jako Batgirl, Zach Galifianakis jako Joker i Mariah Carey jako burmistrz Marion Grange.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA